ISBN

9788373778245: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/pokochaj-siebie-a-nawet-innych-sprawdzone-metody-na-zdrowe-relacje-lodro-rinzler-meggan-watterson-136168u

Cena: Meggan Watterson


:

:

Cena:


Jak wykorzystać energię kwiatów. Sztuka codziennego rozkwitania

Autor: Hess Katie

Pierwsza publikacja ujawniająca prawdziwy potencjał kwiatów. która uzmysłowi Ci. jak potężne uzdrowienie mogą Ci one zagwarantować – zarówno na podłożu fizycznym. jak i duchowym. Poznasz również zaklętą w nich moc transformacji całego Twojego życia. a skuteczność proponowanych przez Autorkę metod potwierdzą świadectwa osób. którym się to już udało. Dowiesz się także. co mówią o Tobie kwiaty. które Ci się podobają oraz które ze swoich talentów powinieneś rozwijać i wyrażać. Zrozumiesz język kwiatów i dowiesz się. jak emitowana przez nie energia jest wychwytywana przez wodę. Nauczysz się również sposobów ich wykorzystania. jakie są praktykowane na całym świecie. od himalajskich pigułek medytacyjnych po uzdrawiające krople rosy w Europie.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 30


ISBN

9788373776425: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/pokonaj-cienie-przeszlosci-sokolowska-kazimiera-136270u

Cena:


Ostatnie wakacje

Autor: Anna Łacina

Życie siedemnastoletniej Ośki zostaje wywrócone do góry nogami. Dziewczyna musi opuścić przyjaciół i przeprowadzić się na drugi koniec Polski. chociaż nie ma ochoty mieszkać z macochą. trojgiem przyrodniego rodzeństwa i nieznanym dotąd ojcem. Nie rozumie. dlaczego ten ją zaprosił. a teraz ignoruje.

Patrycja i Magdzik z kolei przekonują się. że bycie dorosłą wcale nie jest proste. Wolność nie smakuje tak bardzo. gdy jednocześnie trzeba szukać pracy i mieszkania oraz uczyć się podejmowania pierwszych w pełni samodzielnych decyzji. Zwłaszcza takich. które mogą zaboleć.

W powieści Anny Łaciny jest wszystko: karetki pogotowia. podsłuchane rozmowy. ucieczki przez okno. suknia ślubna ukrywana u znajomej. a nawet interwencje policji. Ale i tak najważniejsza pozostaje miłość.

Anna Łacina ̶ z wykształcenia i pasji biolog. Autorka serii bajek edukacyjnych. opowiadań fantastycznych i powieści obyczajowych. Dwukrotnie wyróżniona przez Polską Sekcję IBBY (w 2007 roku za „Inwazję wirusów”. a w 2010 za „Czynnik miłości”).

Uważa. że wspólne czytanie i dyskusje o literaturze zbliżają ludzi. dlatego stara się raczej tworzyć powieści. które można czytać razem. niż adresować je do konkretnej grupy wiekowej. Kocha podróżować. chętnie zagłębia się w tajemnice natury. kultur i języków. niektórymi odkryciami dzieli się potem w swoich książkach. Chadza własnymi drogami. często zaczytana. więc jak nikt rozumie wszystkich „osobnych”. Ale nie tylko o nich i dla nich pisze.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 35.9


Na krawędzi

Autor: A.F. Brady

Gdzie jest granica między zdrowiem psychicznym a szaleństwem?

Samantha James jest najlepszą terapeutką w nowojorskim ośrodku dla psychicznie chorych. Jest też alkoholiczką. ale potrafi to ukryć przed innymi pracownikami i pacjentami. Jednak wraz z pojawieniem się Richarda. tajemniczego pacjenta z kryminalną przeszłością. na perfekcyjnym wizerunku Sam pojawia się rysa. Pomiędzy tym dwojgiem rozpoczyna się dziwna i ryzykowna gra. Wkrótce nie wiadomo już. kto jest pacjentem. a kto terapeutą…

Połączenie ‚Lotu nad kukułczym gniazdem’ i ‚Dziewczyny z pociągu’.

‚Wciągająca i ostra jak brzytwa debiutancka powieść Brady ukazuje świat tonącej kobiety. która desperacko próbuje utrzymać głowę nad wodą.’

‚Publishers Weekly’

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena:mróz autor, lisa genova książki, stanisław grabias, słownictwo angielskie poziom a2 pdf, upojenie pdf, ojcowie socjologii, dennett świadomość, szklany tron 4 pdf, klat-górska, kondrad mazowiecki, spowiedź ewy braun, god of war dziki las, rafał woś to nie jest kraj dla pracowników, filip syczyński, historia homoseksualizmu, sodoma hipokryzja i władza w watykanie ebook, cywilizacja arabska, baśniobór smocza straż 2, wydawnictwo kopalnia, fandom pl, praca jako wartość…