Zielona Sowa

Format: EPUB.MOBI

24.9

1:

Cena:


Och. Elvis!

Autor: Marika Krajniewska

Staruszki. które ukradły urnę i zniknęły!

Chociaż Joanna jest już po trzydziestce. wciąż mieszka z matką i ciągle słyszy. że powinna wreszcie znaleźć męża. Od lat cały swój wolny czas poświęca podopiecznym domu spokojnej starości. w którym pracuje. Nie jest tam jednak tak spokojnie. jak mogłoby się wydawać. Gdy jedna ze staruszek umiera. jej szalone przyjaciółki chcą wykraść urnę i spełnić ostatnie marzenie Alicji – zabrać ją na grób Elvisa w Memphis. Policjanci ignorują sprawę. więc Joanna musi sama odnaleźć siwowłose złodziejki. Pomaga jej wnuk Alicji. którego gryzą wyrzuty sumienia. bo nie zdążył spędzić z babcią zbyt wiele czasu. Trzeba mu tylko wytłumaczyć. dlaczego Joanna nie upilnowała urny…

Czy żywiołowym staruszkom uda się zrealizować ten szalony plan?

25.2: https://woblink.com/ebook/oni-odbudowali-i-rozwijali-polske-andrzej-karpinski-pawel-kozlowski-127721u

Cena: Paweł Kozłowski


ISBN

9788324049066: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/wszyscy-ludzie-ktorych-znam-sa-chorzy-psychicznie-nowak-krystian-127710u

Cena:o. augustyn pelanowski, grecka mozaika, rafał kawa, janusz zajdel limes inferior, ida peb.pl, sanderson z mgły zrodzony, dziewczyna z dubaju, k.a. figaro dwie drogi pdf, s. szuman, maja wojciechowska, teresa wyka, jolanta itrich-drabarek, zimna wojna pdf, droga krzyżowa mp3, test na spektrum psychopatii, yossi ghinsberg historia…