Noce w Rodanthe

Autor: Nicholas Sparks

Trzy lata po rozwodzie Adrienne przyjeżdża na tydzień do tytułowego miasteczka. Kilkudniowa znajomość z chirurgiem Paulem zmienia jej życie. Los jednak nie sprzyja ich miłości. a wspomnienie o tym uczuciu będzie towarzyszyć bohaterce przez lata. 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 25


Archipelag w płomieniach. L’Archipel en feu

Autor: Jules Verne

„Archipelag w płomieniach” (inna wersja tytułu polskiego przekładu to „Archipelag w ogniu”) – powieść Juliusza Verne’a z cyklu „Niezwykłe podróże”. Książka w dwóch wersjach językowych: polskiej i francuskiej. Version bilingue: polonaise et française. „Archipelag…” to powieść historyczna. Akcja rozgrywa się na tle walki między Grekami i Turków na wyspach Morza Egejskiego w 1820 roku. „Archipelag w ogniu” To punkt zwrotny w twórczości. który Verne podejmuje nową tematykę – romans egzotyczny. L’Archipel en feu est un roman historique de Jules Verne. paru en 1884. Le récit se déroule sur fond de lutte entre Grecs et Turcs dans les îles de la mer Égée. dans les années 1820. L’Archipel en feu est publié au moment où Jules Verne aborde un tournant dans son inspiration. Après le voyage lunaire. le tour du monde sous-marin ou en quatre-vingts jours. quelles autres intrigues «technologiques» inventer ? Verne se rabat donc sur l’exotisme et le romantisme. (http://fr.wikipedia.org/wiki/L’Archipel_en_feu)

Wydawnictwo: Armoryka

Cena: 15


Brenda 7 wymiar

Autor: Victoria Armstrong

Po wielkim wybuchu powstaje nowy wymiar. Świat ten. niegdyś pokryty piaskami. a teraz powołany do życia przez magię Ametysty. powoli zaczynają zasiedlać mieszkańcy Kotaliny. Nie zdają sobie sprawy. że pod ziemią istnieje królestwo rządzone przez królową Mestę – okrutną. cyniczną i psychopatyczną wiedźmę.  Obozy śmierci i rządy twardej ręki trzymają ten podziemny świat w ryzach. Co się stanie. gdy oba królestwa zetkną się ze sobą? Czy odmienne zwyczaje będą przyczyną konfliktu? Czy Max zdoła kochać tylko Brendę?Viktoria Armstrong – to pseudonim polsko-amerykańskiej pisarki. Z wykształcenia i zamiłowania socjolog. swoją wiedzę wykorzystuje w biznesie. Inspiruje się życiem i ludźmi. których spotyka na swojej drodze. Uważa. że marzenia to nic innego jak plany. które trzeba zrealizować.

16: https://woblink.com/ebook/tygrysica-karolina-ciernicka-13434u

Cena:


Dalekowschodnie rośliny lecznicze w ogródku i na działce

Autor: Andrzej Sarwa

Podstawowe informacje na temat gruntowej uprawy roślin. Pochodzenie. właściwości. uprawa i zastosowanie dalekowschodnich roślin leczniczych. Opisane gatunki: aralia mandżurska – „czartowskie drzewo”. berberys amurski. bergenia grubolistna. „bluszcz amurski” – miesięcznik dahurski. cytryniec chiński. eleuterokok kolczasty. jodła syberyjska. kolcowój szkarłatny. krwiściąg lekarski. krzyżownica syberyjska. leuzea krokoszowata – „korzeń marala”. makleja drobnoowocowa. mak syberyjski. miłorząb dwuklapowy-chiński-japoński-dwudzielny. morwy. przęśl skrzypowata – „ziele kuźmicza”. rodiola – „złoty korzeń” – „różowy (różany) korzeń”. rzewień dłoniasty – rabarbar. tarczyca bajkalska. wielosił błękitny. żeń-szeń właściwy.

Wydawnictwo: Armoryka

Cena: 10


Lecznicze nalewki na owocach warzywach i orzechach

Autor: Andrzej Sarwa

Książka ‚Lecznicze nalewki na owocach. warzywach i orzechach’ to zbiór przepisów na łatwe do wykonania domowym sposobem trunki. które mają dobroczynne działanie. doskonały smak. wygląd i zapach. Amatorzy tych trunków znajdą tu wiele ciekawych receptur. a sporządzone w domu napitki nie tylko poprawią zdrowie. ale i uprzyjemnią spotkania rodzinne i towarzyskie.

Wydawnictwo: Armoryka

Cena: 10opowiadania erotyczne pl, logika matematyczna zadania, wiersze gimnazjum, organizacje strzeleckie, kody do american conquest, demokracja bóg który zawiódł, andreas moritz opinie, gwiezdne wilki 2, opowieści galicyjskie pdf, allen carr pdf download, skazaniec audiobook, achaja tom 3, jean pierre lasota…