Zbrodnia Sylwestra Bonnard

Autor: Anatole France

‚Lecz. gdy pan Podgers ujrzał rękę lorda Artura. zbladł w sposób zastanawiający i nie powiedział nic. Zdawało się. że wstrząsnął nim dreszcz. a jego wielkie. krzaczaste brwi ściągnęły się konwulsyjnie. w sposób dziwny i irytujący. jak gdyby stanął przed zagadką trudną do rozwiązania. Kilka wielkich kropel potu wystąpiło na jego żółtym czole. niby trująca rosa. a grube palce stały się zimne i lepkie. Lord Artur nie omieszkał zauważyć tych dziwnych oznak wzburzenia i po raz pierwszy w życiu odczuł lęk. Pierwszym jego impulsem było wybiec z pokoju. ale się pohamował. Lepiej wiedzieć najgorsze. cokolwiek by to miało być. niż pozostawać w tej potwornej niepewności.’ (fragment)

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


Hotel Vitam Aeternam

Autor: Krzysztof Swoboda

Życie ludzkie. krótkim jest. Niestety. A gdyby tak istniało takie miejsce. gdzie za niedużą opłatą. można byłoby je znacząco przedłużyć. pozbywając się wszystkich chorób i słabości swojego ciała. skorzystałbyś?Hotel Vitam Aeternam. to przewrotna historia o  chorobliwym pragnieniu życia i wolnej woli. wbrew wszelkim niedogodnościom. jakie w tajemniczym hotelu staną na drodze dwójki głównych bohaterów. Krzysztof Swoboda: 30-letni obserwator. który stara się przedstawić chłodną. szarą rzeczywistość w krzywym zwierciadle. dodając jej nieco ironii i jakże potrzebnego ludziom  poczucia humoru. w kraju. gdzie lato trwa zazwyczaj niecałe dwa miesiące. Mąż swojej żony. wielki sympatyk literatury science-fiction. związany emocjonalną więzią z komputerem i klawiaturą. facet. który lubi pisać. O czym tyl

12: https://woblink.com/ebook/no-to-pieknie-dorota-ostrowska-10575u

Cena:


Dziewczyny do wynajęcia

Autor: Irena Matuszkiewicz

Najczęściej dostajemy od losu to. na czym najmniej nam zależy… 

Zuzanna ma dyplom magistra. kochających rodziców. chłopaka-lekarza. który ją uwielbia. niedrogo wynajętą kawalerkę. a nawet pracę. Żyć. nie umierać! Zwłaszcza że i urody Zuzie nie brakuje. a także rozumu. zasad – nawet cnót. Ma też przyrodnią siostrę. Weronikę. z którą jednak nie bardzo się dogaduje. Niestety. los bywa przewrotny. Dziewczyna traci pracę. chłopaka… Kiedy siostra zaprasza ją do siebie. Zuzanna nie spodziewa się. że Weronika właśnie rozpoczęła perfidną grę.

Irena Matuszkiewicz – z wykształcenia filolog. przez wiele lat dziennikarka. obecnie popularna autorka powieści obyczajowych.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 9189

https://woblink.com/ebook/dom-wloczegi-mariusz-wilk-9189u

:

Cena:


Jak jest ze mną? Pomoc w rachunku sumienia

Autor: Jan Paweł II

‚Czy wszystko we mnie „żyje z wiary”? Jaką odpowiedź daję codziennie Bogu? Czy jestem świadkiem Chrystusa? Książeczka zawiera rekolekcyjne rozważania Jana Pawła II oraz pytania dotyczące rozwoju duchowego. modlitewnej gorliwości. odniesienia do bliźniego i świata. Układają się w niezwykły rachunek sumienia. Pozwalają każdemu wierzącemu człowiekowi uporządkować własne wnętrze i pogłębić osobistą relację z Bogiem. Rozważania te wymienione zostały przez Ojca Świętego w osobistych notatkach. wydanych w książce „Jestem bardzo w rękach Bożych. NOTATKI OSOBISTE 1962 2003”.’

Wydawnictwo: Znak

Cena: 6zdrowie człowieka w niezdrowym świecie pdf, zimowa jutrzenka, krzysztof nowacki, rafał smoczyński, marta w staniszewska, fantasy dla młodzieży, carol marinelli, zadania z ortografii klasa 2, meghan march król bez skrupułów pdf, duma i uprzedzenie ksiazka, prawo konstytucyjne testy wielokrotnego wyboru, polakom i psom wstęp wzbroniony, marcin romanowski, posoch, srebrne klucze fable, złączeni zemstą pdf doci, pomiary elektryczne książka…