ISBN

9788377737347: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/polska-kuchnia-bezglutenowa-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-anna-nieporecka-skladnica-literacka-anna-jedrzejec-agata-lewandowska-28197u

Cena:


Rycerze sztuki

Autor: Raymond Leo Burke

Ta książka to zbiór fascynujących opowieści dla młodzieży o malarzach renesansu. którzy tchnęli w sztukę nowe życie – o tych. którzy uczyli się krok po kroku. malować najpiękniejsze obrazy. jakie zna świat. Pokazuje nam prawdziwych ludzi. a nie tylko wielkie nazwiska znane ze sławnych obrazów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 14.9


https://woblink.com/product-publication/download/28417/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Dieta Smartfood

Autor: Eliana Liotta

Trudno odmówić autorom Diety Smartfood racji – żyjemy w epoce nadmiaru i natłoku – informacji. jedzenia i kilogramów. Jesteśmy skłonni do gigantycznych poświęceń. by jak najdłużej zachować młodość. urodę i zdrowie – uciekamy się do absurdalnych sposobów. łapiemy się diet ad hoc i naiwnie dajemy wiarę „cudownym produktom”. A cudów nie ma. Jest jednak nauka. Dieta Smartfood to coś więcej niż kolejne internetowe odkrycie – to inicjatywa pod egidą Europejskiego Instytutu Onkologicznego w Mediolanie. który prowadzi zaawansowane badania nad budową ludzkiego genotypu i jego interakcjami z zewnętrznymi substancjami pochodzącymi ze składników odżywczych. które są w stanie wywrzeć wpływ na nasze DNA. „usypiając” lub aktywizując poszczególne geny. odpowiadające za długość nasz

:

Cena:gdybyście ją znali, brian mcclellan, chłopiec z latawcem, forever my girl po polsku, justyna kopińska wiek, zygmunt miłoszewski ziarno prawdy, freedisc.pl jak pobierać, nadcisnienie u dzieci, glow and shadow pdf, adam robiński, józef łaptos, piraci z karaibów: na krańcu świata online, droga szamana etap 4, w oblężeniu. życie pod ostrzałem na sarajewskiej ulicy, zycie pozagrobowe, mad max poradnik…