Efektor

Autor: Thomas Arnold

David Ross – starszy detektyw wydziału zabójstw z Cleveland – zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych za napaść na aresztowanego. Na prośbę pewnej kobiety jedzie do Michigan. gdzie zniknął jego były towarzysz broni. z którym kilka dni wcześniej odbył dziwną rozmowę. Wynajmowany przez Jamesa Adamsa pokój został przeszukany i zdewastowany. jednakże kamery ochrony motelu nie zarejestrowały niczego podejrzanego. Ross dochodzi do wniosku. że być może to sam Adams dokonał zniszczeń. Tylko… dlaczego?

Piętrzą się niejasności. a spokojne miasteczko szybko ukazuje swoje drugie oblicze napiętnowane wydarzeniami. jakie rozegrały się w nim przed dekadą. Wszyscy bacznie przyglądają się nowemu przyjezdnemu. który zaczyna zadawać coraz bardziej niewygodne pytania.

109: https://woblink.com/ebook/pielegnowanie-w-poloznictwie-ginekologii-i-neonatologii-maria-rabiej-barbara-mazurkiewicz-133603u

Cena: Barbara Mazurkiewicz


https://woblink.com/product-publication/download/133640/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381191630: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/wichrowe-opowiesci-barbara-wrzesinska-magdalena-wrzesinska-133846u

Cena: Magdalena Wrzesińska


Bona. Zmierzch Jagiellonów

Autor: Magdalena Niedźwiedzka

Pierwsza z cyklu biograficznych powieści Magdaleny Niedźwiedzkiej „Zmierzch Jagiellonów”.

Polityka i spisek. wojny. krew i bezwzględność zmieniają ludzi w bestie. które w renesansowych stolicach Europy przeistaczają się w wielkich humanistów. mecenasów sztuki i obrońców wiary. Oto ludzie targani namiętnościami. nieufni. pogrążający się w obsesjach i samotni: król Polski Zygmunt I Stary. wielki mistrz krzyżacki Albrecht Hohenzollern. Anna – księżna mazowiecka – oraz inne wybitne osobistości pierwszej połowy XVI wieku. a wśród nich przede wszystkim Bona Sforza – królowa Polski i wielka księżna litewska. Życie nauczyło ją skrywania uczuć. Już jako dziecko była świadkiem zdrady. śmierci. okrucieństwa i bezwzględności. Zrozumiała. że ludzie to wyłącznie zabawki w rękach nielicznych i że nikt. nawet własna rodzina. nie jest gwarancją bezpieczeństwa. zapewnia je wyłącznie status społeczny i bogactwo. Bała się kochać. ponieważ miłość oznaczała tylko ból.

Dokąd zmierzają i czego pragną?

Kolejna z cyklu:

Barbara Radziwiłłówna

Magdalena Niedźwiedzka – autorka zbeletryzowanych biografii ‚Królewska heretyczka’ i ‚Maria Skłodowska-Curie’ oraz cyklu ‚Opowieści z angielskiego dworu’. Łączy pracę na uczelni technicznej z pisaniem powieści. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.9


Ocalić przed małżeństwem

Autor: Christine Merrill

Lady Amelia Summoner w przeciwieństwie do swoich rówieśniczek nie szuka męża. Zbyt wysoko ceni niezależność. aby poświęcić ją dla mężczyzny. Amy nie stroni jednak od przyjęć. bali i wieczorków muzycznych. chociaż nie są to jej ulubione rozrywki. Opiekuje się młodszą siostrą. Belle. i chce osobiście dopilnować. aby nie straciła ona głowy dla nieodpowiedniego mężczyzny.

Kiedy poznaje Benjamina Lovella. od razu dochodzi do przekonania. że nie posiada on cech szlachetnego dżentelmena. Doskonałe wykształcenie i plany kariery politycznej zjednują jednak Lovellowi sympatię jej ojca. który wbrew Amy proponuje mu rękę Belle.

Amy nie chce pogodzić się z decyzją ojca i rozpoczyna prywatne śledztwo. Zamierza odkryć tajemnice Lovella i skompromitować go w oczach jej ojca…

 

32: https://woblink.com/ebook/amour-fou-wojciech-czernek-133791u

Cena:


Mroczny układ

Autor: Dawid Waszak

Każdy miewa w swoim życiu momenty. które trwają wiecznie. Sekundy ciągną się godzinami. Doświadczamy wtedy najgorszych uczuć. jakie można sobie wyobrazić. Pragniemy. aby minęły w mgnieniu oka. ale mózg nie pozwala nam zapomnieć o żadnym szczególe. Najgorsze chwile Kacpra Zborowskiego zaczęły się. kiedy miał sześć lat i trafił do domu dziecka. Choć dziś jest dorosły i wyrwał się z tamtego piekła. wspomnienie koszmaru wraca regularnie. Do Jarocina. swojego rodzinnego miasta. przyjeżdża z nadzieją na odzyskanie dawnej harmonii. a tymczasem wpada w szambo pełne dziwnych tajemnic. intryg i niebezpiecznych ludzi. Kacper nie tylko musi udowodnić. że znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. ale również rozwikłać zagadkę z przeszłości związaną ze zniknięciem jego ojca. 19: https://woblink.com/ebook/male-czary-magdalena-fabich-133770u

Cena:


Szablon

Autor: Agnieszka Sudomir

Adrian Lawson ma wszystko: cudowną rodzinę. wspaniały dom i pasjonującą pracę. Żyje w samym centrum Fabryki Snów. gdzie konsekwentnie buduje swój mały raj. Pewnego ranka budzi go sygnał przychodzących SMS-ów. W tym momencie kończy się rzeczywistość. którą Adrian znał. Teraz musi zmierzyć się z prawdą. o jakiej nawet mu się nie śniło. Czy zaufa samemu sobie i podejmie właściwe decyzje? Od tego będzie zależało nie tylko bezpieczeństwo jego najbliższych. ale znacznie. znacznie więcej.

Czy przyszłość tak bardzo różni się od teraźniejszości? Czy nowy wspaniały świat zapewni nam szczęście? Czy tęsknota jest grzechem? A wreszcie – czym jest Szablon i jaką rolę odegra Adrian?

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

135728

https://woblink.com/product-publication/download/135728/epub: 1

Cena:lee child echo w płomieniach, fizjoterapia w geriatrii, tkanki biologia, fizyka a sport, wielka ksiega cipek ksiazka pdf, phraseologismen, woynarowska, rytmy abo wiersze polskie, marcin ciechanowski, zielnik polskich roślin, planeta singli do pobrania, eksplozywny, ebooki do pobrania, jan parandowski przygody odyseusza, silence natasha preston, hinduski epos, motyl lisa genova, drzewo do samego nieba opracowanie, medycyna praktyczna neurologia, jugosławi, to czego o mnie nie wiesz, pułapki myślenia. o myśleniu szybkim i wolnym pdf, e libra, królestwo popiołów ebook, władca świata, wargame red dragon poradnik, ksiazki fantazy, aga szymczak…