ISBN

9788324163045: Wydawnictwo

Format

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788394559144: Wyd

Jaki związek ze współczesnością mają XIX wieczne wydarzenia rozgrywające się w szlacheckim dworku? Czy zwyczajny wyjazd w góry może okazać się początkiem niesamowitej. a zarazem niebezpiecznej przygody?

Grupa przyjaciół przypadkowo odkrywa magazyn tajemniczej organizacji w jednej z rumuńskich jaskiń. W wyniku jej działań. mających na celu ochronę magazynu. ginie jeden z przyjaciół. Pozostali chcą rozwikłać zagadkę i tylko zbieg okoliczności sprawia. że odkrywają informacje o działalności firmy. Handel dziełami sztuki na nielegalnych. zamkniętych aukcjach okazuje się tylko częścią aktywności Syndykatu.

Czy chęć zemsty za śmierć przyjaciela będzie wystarczającą motywacją. aby narażać życie? Co jeszcze kryje tajemnicza organizacja?

Bohaterowie wplątują się w

32: https://woblink.com/ebook/twierdza-kimerydu-magdalena-piorunska-29210u

Cena:


Fizjoterapia w geriatrii. Atlas ćwiczeń

Autor: Katarzyna Wieczorowska-Tobis

Książka stanowi praktyczne uzupełnienie do podręcznika pt. Fizjoterapia w geriatrii autorstwa zespołu pod kierunkiem prof. Katarzyny Wieczorowskiej-Tobis. W publikacji przedstawiono ćwiczenia. które można zastosować jako profilaktykę i/lub jako terapię przy występowaniu konkretnych problemów związanych ze sprawnością funkcjonalną seniorów. Przejrzysty układ oraz bogaty materiał ilustracyjny obrazujący omawiane ćwiczenia pozwala na szybkie zapoznanie się z danym problemem i dostosowanie postępowania fizjoterapeutycznego do każdego pacjenta indywidualnie.

Publikacja będzie praktycznym źródłem wiedzy dla studentów kierunku fizjoterapia i cenną pomocą dla fizjoterapeutów. szczególnie zajmujących się usprawnianiem osób starszych. Ponadt

13: https://woblink.com/ebook/zakazenia-szpitalne-w-jednostkach-opieki-zdrowotnej-rozdzial-3-jadwiga-wojkowska-mach-29371u

Cena:


Podręcznik psychomagii

Autor: Alejandro Jodorowsky

Legendarny reżyser teatralny i filmowy oraz twórca psychomagii. Alejandro Jodorowsky. przedstawia przewodnik pełen psychomagicznych aktów. które skutecznie pomagają uporać się z różnorodnymi problemami natury psychologicznej. seksualnej. emocjonalnej czy fizycznej.

System terapeutyczny Jodorowsky’ego zakłada. że niemożliwym jest dotarcie do nieświadomego umysłu za sprawą racjonalnych rozwiązań. dlatego należy posługiwać się językiem snów. poezji i aktów symbolicznych. które oddziałują na głębszym poziomie. Dzięki temu można pozbyć się stłumionej traumy z dzieciństwa. obudzić głęboko skrywane emocje czy pokonać głęboko zakorzenione lęki.

Każdy akt psychomagiczny działa na podobnej zasadzie. czyli przekształceniu negatywnego ładunku emocjon

31.9: https://woblink.com/ebook/rzecz-o-ptakach-noah-strycker-michal-radziszewski-28861u

Cena:


29238

129: https://woblink.com/ebook/gerokinezjologia-nauka-i-praktyka-aktywnosci-fizycznej-w-wieku-starszym-wieslaw-osinski-29238u

1

:

Cena:


English for Laboratory Diagnosticians. Unit 5/ Appendix 5

Autor: Anna Kierczak

ROZDZIAŁ 5 Z PUBLIKACJI PT. ‚ENGLISH FOR LABORATORY DIAGNOSTICIANS’ AUTOR ANNA W. KIERCZAK. English for Laboratory Diagnosticians to nowoczesny podręcznik oparty na oryginalnych fachowych tekstach anglojęzycznych skierowany do osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie średnim.

Treść leksykalna książki skorelowana jest z podstawowymi wiadomościami z praktyki zawodowej diagnosty laboratoryjnego. Ćwiczenia leksykalno-gramatyczne. rozwijają umiejętności rozumienia tekstu czytanego z kluczem oraz przykłady dialogów z zakresu tematyki zawodowej zawierają współczesne słownictwo i zwroty zawodowe zarówno z języka potocznego. jak i oficjalnego.

W książce znalazły się także apendyksy z tabelami językowymi i wskazó

https://woblink.com/product-publication/download/29258/epub: 1

Cena:moja twoja, e-logistyka, angielski ćwiczenia gramatyczne, sztuka prowadzenia sporów, wacław forajter, kapitanskie tango, stanisław owsiak finanse pdf, makroekonomia książka pdf, szydełkowanie książka pdf, ibuk.libra, infp typ osobowości, jak powstały języki, retoryk, uwikłani obsesja pdf, jacek prokopski, śmierć szkic, andrzej syska szafrański, siłaczka test pdf, 365 dni blanka lipińska pdf, zbiór zadań maturalnych matematyka pdf, audiobook przygody tomka sawyera…