Niemiecki z ‚Dziadkiem do orzechów’. Wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: E.T.A. Hoffmann

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Na czas świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka niemieckiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na kursyonline.

39.3: https://woblink.com/ebook/jak-byc-dobrym-dla-siebie-zycie-bez-presji-otoczenia-przygnebienia-i-poczucia-winy-kristin-neff-139904u

Cena:


Star Force. Tom 10. Wygnaniec

Autor: B.V. Larson

Świeżo upieczony podporucznik Cody Riggs idzie w ślady ojca. legendarnego Kyle’a Riggsa. Wraz ze swoją narzeczoną. podporucznik Olivią Turnbull. udaje się w podróż kosmiczną. jednak nie jest im pisana miła wycieczka po układach Federacji. Los rzuca ich okręt setki lat świetlnych od domu. a jedyna droga powrotu jest odcięta. Zmuszony walczyć z wrogo nastawionymi kosmitami oraz własną załogą. Riggs obejmuje dowodzenie nad krążownikiem liniowym Nieustraszony i staje przed wyzwaniami. jakie mu się nie śniły. Czekają go rozpaczliwe zmagania o przetrwanie i powrót do domu.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


ISBN

9788381680493: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-sery-ukryte-uzaleznienie-powodujace-otylosc-utrate-energii-oraz-zdrowia-neal-barnard-140572u

Cena:


Zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie turystycznym

Autor: Władysław Biczysko

Zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym. z wykorzystaniem Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. wymaga wiedzy menedżerskiej i umiejętności korzystania z systemów informacji w zakresie zakupów. sprzedaży. marketingu. personelu i finansów. Jest to pierwszy polski podręcznik kompleksowo ujmujący tę tematykę. a w szczególności obszar zarządzania finansami. Autor uwzględnił specyfikę branży turystycznej. przeprowadził analizę wskaźnikową przykładowego przedsiębiorstwa turystycznego. omówił jego działalność bieżącą oraz kwestie podatkowe. Poruszył również problematykę głośnych ostatnio bankructw biur turystycznych. Podręcznik kierowany jest do studentów turystyki i rekreacji oraz do osób pracujących w branży turystycz

:

Cena:


PAKIET NOWE ŻYCIE

Autor: Mariusz Rosik

Jedyne. co musisz zrobić. to otworzyć swe serce i przyjąć wyjątkowy pakiet cudownych darów. które specjalnie dla Ciebie przygotował Bóg. 

Ks. Mariusz Rosik. inspirując się pełnymi mocy fragmentami biblijnymi. w niezwykle poruszający i odkrywczy sposób opisał 39 z nich. A to dopiero początek! Poznaj i przyjmij te dary. a otworzy się przed Tobą ogromny skarbiec. z którego możesz do woli korzystać! Weź od Jezusa ten jedyny naprawdę atrakcyjny. darmowy pakiet łask i zmień swoją codzienność!

Czytam rozdział po rozdziale i przecieram oczy ze zdumienia. Do jakiej godności zostaliśmy wyniesieni! Wszechmocny. którego imienia Żydzi nie odważają się wymawiać (z książki dowiesz się dlaczego). posadził nas… w jednej ławce ze swym Synem! Nie tylko nas wskrzesił. ale i „po

27.2: https://woblink.com/ebook/niemozliwe-smith-joyce-140577u

Cena:


Współczesne konflikty zbrojne

Autor: Robert Łoś

Książka jest próbą odpowiedzi na pytania o związki. współzależności i przyczyny konfliktów zbrojnych. Autorzy postrzegają je jako integralny element stosunków międzynarodowych w wymiarze globalnym. Analizują dynamikę zmian oraz uwarunkowania geograficzne konfliktów zbrojnych w ostatnim dwudziestoleciu. Przedstawiają również międzynarodowe instrumenty przeciwdziałania wojnie i konfliktom.

Część I pracy obejmuje najważniejsze zagadnienia teoretyczne oraz prawne dotyczące konfliktów zbrojnych i wojen we współczesnym świecie (1992–2009).

Część II zawiera syntetyczne analizy kilkunastu konfliktów z całego świata. Są to: wojna domowa w Somalii. ludobójstwo w Rwandzie. „diamentowa wojna” w Sierra Leone. kon

11.5: https://woblink.com/ebook/dzwony-upiorne-wydanie-dwujezyczne-polsko-angielskie-charles-dickens-140382u

Cena:


Dama kameliowa. Wydanie dwujęzyczne en-pl

Autor: Aleksander Dumas (syn)

Aleksander Dumas. podobnie jak jego ojciec. trwale zapisał się w historii literatury. Jego Dama kameliowa to arcydzieło gatunku melodramatu. które mimo upływu lat dalej tak samo porusza i wstrząsa czytelnikiem. Opowieść o Małgorzacie Gautier. paryskiej kurtyzanie i Armandzie Duval to tragiczna historia miłosna. którą autor oparł na własnych doświadczeniach. Przejmujące losy dwojga kochanków. którym na drodze do szczęścia stoją społeczne konwenanse i uprzedzenia. dzięki talentowi pisarskiemu autora wywołują prawdziwe. silne emocje. Dama kameliowa to książka. która po przeczytaniu jeszcze długo żyje w sercu czytelnika. 

Ebook z gratisami – ebookami w prezencie od wydawnictwa Wymownia.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla 11.5: https://woblink.com/ebook/malenka-dorrit-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-140574u

Cena:niszczący sekret bromberg pdf, świat radio pdf, nie wierze w nic, ogińska bulik, szewcy test, black cindy, władysław reymont chłopi, feynmana wykłady z fizyki pdf, publii, monika bąk sosnowska, uniesienie lauren kate, nierządnice, kindle wgrywanie książek, podstawy biochemii kączkowski pdf, ten dzień blanka lipińska pdf pobierz, proletaryzacja, sądownictwo administracyjne w polsce, baumann filozof, logika widła zienkiewicz, miasto ślepców pdf, zbiorowiska roślinne w polsce…