Wsparcie nowych inwestycji

Autor: Tomasz Krywan

30 czerwca 2018 r. wprowadzono nowy mechanizm udzielania przedsiębiorcom wsparcia w podejmowaniu nowych inwestycji na terytorium Polski. Nowe zasady wprowadziła ustawa z 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji (Dz. U. z 2018 r. poz. 1162). Co ważne. nowe regulacje niejako uzupełniły przepisy dotyczące specjalnych stref ekonomicznych. W publikacji przedstawiono jak skorzystać z nowych form pomocy publicznej i jak nowe regulacje wpłyną na prawa i obowiązki działających w specjalnych strefach ekonomicznych.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Mayflower

Autor: Nathaniel Philbrick

‚Żywy i niezwykle świeży … Philbrick przekształcił Pielgrzymów na wieki’ – The New York Times Book Review

Finalista Nagrody Pulitzera

W roku 1620 purytańscy osadnicy na statku Mayflower pożeglowali ku Nowemu Światu. uciekając przed religijnymi prześladowaniami w rodzimej Anglii. Wylądowali pod Plymouth Rock w Massachusetts. Pomimo głodu i wyczerpania los im sprzyjał – zaprzyjaźnieni Indianie nauczyli ich wysiewu zbóż i pomogli uczcić pierwsze Święto Dziękczynienia. Z tego obiecującego zalążka rozwinęły się Stany Zjednoczone. 

Taki mityczny przekaz jest utrwalony w powszechnym odbiorze.

 W rzeczywistości Indianie i angielscy koloniści nie żyli w tak idyllicznym stanie wzajemnej pomocy. Pierwsze półwiecze kontaktów wypełniały rywalizacja i kompromisy. W kolejnym poko

27.9: https://woblink.com/ebook/sekrety-i-klamstwa-sylwia-trojanowska-129724u

Cena:


Nietrwała ondulacja. czyli rozterki fryzjerki

Autor: Małgorzata Thiele

Kiedy zaskakuje nas los. warto wziąć sprawy w swoje ręce i uczesać scenariusz

Zuzka to urocza fryzjerka z milionem pomysłów na minutę. która fryzjerką została… przez przypadek. A tych w jej życiu nie brakuje! Bohaterka dowcipnie opowiada o swoich perypetiach. wtajemniczając nas w zwariowane historie rodzinne. Z tych opowieści poznamy jej ukochanego Krzyśka. zwanego nieślubnym. oraz ich rozkosznego synka Antosia. Niebagatelną rolę w historiach niedoszłej wokalistki odegrają opiekunka Antosia Panika (czyli pani Monika) i jej specyficzny syn Antoni (zwany Banderasem). Los podsuwa różne scenariusze. a podejrzliwość bywa zgubna. dlatego Zuzia wpadnie w małe tarapaty. Czy wybrnie z nich dzięki urokowi osobistemu. zdolnościom fryzjerskim. nieprzeciętnej kreatywności

14.9: https://woblink.com/ebook/likwidacja-lub-zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-aneta-szwech-130044u

Cena:


Biografia prawdziwka

Autor: Pål Karlsen

ZAGINĄŁ GRZYBIARZ!

Córka zaalarmowała władze po odnalezieniu opuszczonego samochodu.

ŚMIERĆ NA GRZYBOBRANIU!

Nie wrócił do domu o umówionej porze. Policja znalazła zwłoki.

DRAMATYCZNA AKCJA RATOWNICZA!

Uratowano nieprzytomnego grzybiarza.

Król lasu. Superbohater w świecie mykologii. Prawdziwek. Borowik. Ludzie są w stanie poświęcić życie. by znaleźć upragnionego grzyba.

Pål Karlsen. miłośnik grzybów z Norwegii. zabiera nas w fascynującą podróż w głąb borowikowego świata. By odkryć jego tajemnice. przemierza glob wzdłuż i wszerz. Poznaje różne oblicza prawdziwka – jedno z najpiękniejszych i najbardziej fantastycznych niespodziewanie odnajduje w Polsce. prawdziwej borowikowej ziemi obiecanej. gdzie natrafił na nieznany nowy gatunek grzyb

36: https://woblink.com/ebook/zmysl-wspolny-teksty-felietony-listy-cezary-kazmierczak-130011u

Cena:


Zakręcone dzieciaki

Autor: Ilona Tront

Daj się wkręcić w przygodę!

Poznajcie historie pięciorga dzieci: Lenki. Marysi. Kuby. Krzysia i Franka. Choć każde z nich ma inne marzenia. inny charakter i inne problemy. tak naprawdę wiele ich łączy. Przygody. które im się przytrafiają. układają się w pogodną. pełną mądrości opowieść o dzieciństwie. marzeniach i sile przyjaźni.

Jak pomagać potrzebującym? Co robić. by nie krzywdzić innych? W jaki sposób dbać o swoje otoczenie? „Zakręcone dzieciaki” pomogą Wam znaleźć odpowiedzi na te ważne pytania!

A na koniec każdego rozdziału czeka na Was nagroda w postaci rysunków do kolorowania oraz krzyżówki. rebusów i zagadek. które tak bardzo lubicie. W książce znajdziecie też miejsce na dopisanie własnego opowiadania. Czas rozpocząć przygodę!

32: https://woblink.com/ebook/tyrael-zaprzeczenie-olbrich-marek-130041u

Cena:


1

Autor: Jan Charytoniuk

:

Cena:zioła pdf, niedzielna dziewczyna, zanim zawisły psy, karolcia karty pracy pdf, ryk kamiennego lwa, cenzura 365 dni, zachowania kulturowe, blanka lipińska 365, siłaczka żeromski, kontestacji, wielki słownik angielsko-polski, hearts of iron poradnik, anatomia człowieka pdf, teza do rozprawki, sedlacek, średniowieczny dom minecraft, darmowe książki pdf pełne wersje, kierkegaard albo albo, zadania z wytrzymałości materiałów niezgodziński pdf, cham niezbuntowany, piotr próchniak, barańczak wiersze zebrane pdf…