Bałtyk

Autor: Arendt Aleksandra

Co Tomasz Raczek robił na transatlantyku Stefan Batory? 

Dlaczego po plaży paradowano w piżamach? 

Gdzie była legendarna Wineta? 

Gdzie nad morzem była „nowa Warszawa”. a gdzie „małe Zakopane”? 

Morze intryguje. zachwyca i przeraża. Czas odkryć jego tajemnice i sprawdzić ile prawdy jest w legendach. „Bałtyk. Morskie opowieści” to zbiór historii o ludziach. których losy splotły się z Wybrzeżem. 

Autorka przemierza Polskę od Wolina po Hel. Pokazuje jak zmieniały się nadmorskie kurorty i moda plażowa. Sprawdza jak wygląda praca latarnika i co robią w morzu lokomotywy. A przy okazji udowadnia. że skakać na nartach można nie tylko w górach…

Lektura doskonała zarówno dla tych. którzy w domowym zaciszu po pracy chcą poczuć zapach morskiej bryzy. jak i tych. którzy szukają k

29.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-przetrwania-zapiski-niedoskonalej-matki-malgorzata-mroczkowska-128120u

Cena:


Pan Walery

Autor: Kleofas Fakund Pasternak

Bohaterem powieści Kleofasa Fakunda Pasternaka jest Pan Walery – ziemianin lubelski. Poznajemy go w sytuacji. gdy udaje się do Lublina w sprawie procesu ze swym stryjem. który podstępnie zagarnął jego majątek.

Józef Ignacy Kraszewski – polski pisarz. publicysta. wydawca. historyk. działacz społeczny i polityczny. autor z największą liczbą wydanych książek i wierszy w historii literatury polskiej oraz malarz. Pseudonimy literackie: Bogdan Bolesławita. Kaniowa. Dr Omega. Kleofas Fakund Pasternak. JIK. B.B. i inne.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


https://woblink.com/product-publication/download/128289/epub

1:

:

Cena:niewyjaśnione zjawiska, malowany człowiek księga 1, kroniki roczniki, jolanta kaleta, syrena mp3, michael newton, angielski ćwiczenia słownictwo pdf, choras, sto lat piękna, sex polaków, lee child czas przeszły pdf, więzienie dla kobiet, bez zobowiązań pdf, zarządzanie w ochronie zdrowia pdf, fotografie które nie zmieniły świata, virgilia sapieha, lśni, zerwa audiobook, książki w pdf za darmo, książki o manipulacji, proust w poszukiwaniu straconego czasu pdf…