ISBN

9788375515510: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/wielki-skok-barbara-freethy-32292u

Cena:


Prawo karne międzynarodowe

Autor: Lech Gardocki

Nowoczesny podręcznik akademicki będący prawdziwym kompendium wiedzy o prawie karnym międzynarodowym. Autorzy kontynuują studia rozpoczęte przez prof. Lecha Gardockiego w kultowym już podręczniku Zarys prawa karnego międzynarodowego (PWN 1985).

W syntetyczny i klarowny sposób autorzy objaśniają początki i rozwój międzynarodowego prawa karnego – począwszy od okresu przed I wojną światową. a na współczesności skończywszy. Kolejno omówione zostają m.in. problematyka. funkcjonowanie i kodyfikacja prawa norymberskiego oraz instytucje międzynarodowego prawa karnego wraz z prowadzonymi przez nie działaniami i postępowaniami. W dalszych częściach autorzy podejmują temat przestępczości międzynarodowej. omawiając rodzaje przestę

17: https://woblink.com/ebook/sukcesy-i-niepowodzenia-uczniow-edukacji-wczesnoszkolnej-aspekt-pedagogiczny-i-neurobiologiczny-katarzyna-wojcik-32601u

Cena:


ISBN

9788379767700: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jak-zwierze-charles-foster-32193u

Cena:audiobook za darmo, twoi rodzice, probalistyka, zarobić milion idąc pod prąd pdf, conon, zachowanie prozdrowotne, widelec wiedźma i smok, państwo islamskie flaga, ryzyko elle kennedy pdf docer, współczesna gospodarka światowa, miejsce odosobnienia, marcin sękowski psycholog, 365 dni książka, wikr upadłość, 365 dni książka pdf za darmo, pieśń swietojanska o sobotce…