ISBN

9788328710368: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/wszystko-co-mamy-golnaz-hashemzadeh-bon

Cena:


Praktyczny SQL

Autor: Anthony Debarros

Praktyczny SQL jest szybkim i prostym wprowadzeniem do programowania za pomocą SQL. Po zapoznaniu się z podstawami języka SQL i baz danych dowiesz się. jak korzystać z interfejsu pgAdmin i bazy danych PostgreSQL do definiowania. organizowania i analizowania zestawów danych ze świata rzeczywistego. takich jak statystyki kryminalne i dane demograficzne w USA.

Następnie nauczysz się. jak tworzyć bazy danych przy użyciu własnych danych. jak pisać zapytania do wykonywania obliczeń i jak radzić sobie z typowymi problemami podczas przetwarzania publicznych danych. W każdym rozdziale. za pomocą łatwych do wykonania ćwiczeń dowiesz się. jak zbudować potężne bazy danych i znaleźć sens w ich zestawach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:


ISBN

9788373776760: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/droga-ku-zyciu-medytacje-dla-ciebie-danuta-szmidt-136256u

Cena:


ISBN

9788360657881: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wielka-historia-swiata-tom-xii-od-drugiej-wojny-swiatowej-do-xxi-wieku-tadeusz-czekalski-jakub-polit-piotr-mikietynski-wojciech-rojek-irena-stawowy-kawka-janusz-wec-138289u

Cena: Jakub Politpiotr zychowicz obłęd 44, kraje biedne i bogate, zdania okolicznikowe angielski ćwiczenia, spellforce 2 shadow wars, mortal kombat xl poradnik, anatomia szyi, 2 miliony za grunwald, międzynarodowy ruch na rzecz zwierząt viva, fallout 3 replikant, rachunkowość budżetowa ściąga, książki na ebooka za darmo, juzef wybicki, podręcznik do filozofii pdf, wstan, jan tarno, srebrny chłopiec, japonizm…