Cztery pory miłości

Autor: Beata Agopsowicz

Małżeństwo Asi i Marka przechodzi trudny czas. Każde z nich czuje się niedocenione i niezauważone. niepostrzeżenie w ich życiu pojawia się obcość. coraz bardziej oddalająca małżonków od siebie. Kiedy Asia odkrywa. że późne powroty z pracy jej męża mają związek z atrakcyjną koleżanką. głębiej angażuje się w znajomość z dawno niewidzianym przyjacielem z młodości… Gdy wydaje się. że dla ich związku nie ma już nadziei. dramatyczny splot wydarzeń przewraca ich życie do góry nogami. zmuszając do podjęcia walki o małżeństwo. rodzinę i wiarę. 

Losy Asi i Marka przekonują nas. że warto trwać w sakramentalnym małżeństwie i walczyć o nie z wszystkich sił. Pokazują. że Bóg pomaga nam znaleźć rozwiązanie nawet najbardziej zagmatwanej życiowej historii.

<

13.6: https://woblink.com/ebook/niech-zyje-slabosc-marcin-jakimowicz-31465u

Cena:


ISBN

9788365740120: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dalila-jason-donald-31582u

Cena:


Wyprawy „najemnika” od biurka oderwanego

Autor: Janusz Korpa

Pewnego dnia usłyszałem. jak „gość” mający 46 lat mówi. że życie ma już za sobą. – wspomina Autor. Janusz Korpa – Co za absurd! Nie wierzcie! Każdy zaczynający kolejną „dziesiątkę” słyszy. że to najlepszy okres w życiu. Prawda jest taka. że spotkałem w życiu staruszków o mentalności nastolatków i trzydziestolatków zachowujących się jak stare dziady. – kontynuuje Autor.

Zawsze jest czas na zmiany we własnym życiu. Sam się o tym przekonałem. gdy mając 40 lat wsiadałem bez żadnego doświadczenia na jacht na Spitsbergenie. Tak. jak coś zaczynać to od razu z przytupem! Ta książka jest o tym. O tym. że w każdym wieku można zacząć przygodę życia. I nie musi to być wyprawa na Spitsbergen. Grenlandię. Alaskę. Może być

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9


Cztery pory miłości

Autor: Beata Agopsowicz

Małżeństwo Asi i Marka przechodzi trudny czas. Każde z nich czuje się niedocenione i niezauważone. niepostrzeżenie w ich życiu pojawia się obcość. coraz bardziej oddalająca małżonków od siebie. Kiedy Asia odkrywa. że późne powroty z pracy jej męża mają związek z atrakcyjną koleżanką. głębiej angażuje się w znajomość z dawno niewidzianym przyjacielem z młodości… Gdy wydaje się. że dla ich związku nie ma już nadziei. dramatyczny splot wydarzeń przewraca ich życie do góry nogami. zmuszając do podjęcia walki o małżeństwo. rodzinę i wiarę. 

Losy Asi i Marka przekonują nas. że warto trwać w sakramentalnym małżeństwie i walczyć o nie z wszystkich sił. Pokazują. że Bóg pomaga nam znaleźć rozwiązanie nawet najbardziej zagmatwanej życiowej historii.

<

13.6: https://woblink.com/ebook/niech-zyje-slabosc-marcin-jakimowicz-31465u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31526/epub

1:

:

Cena:biorafineria, syberia 1 poradnik, strona z ebookami, krawcowa z madrytu książka, cezary pazura byłbym zapomniał, na anioł pański biją dzwony, julia jest w australii, kangurek kao 2 poradnik, małe kobietki pdf, lwy pansziru, danuta konieczka śliwińska, piotr piszczek, janusz turowski, mroczna arena, dragon age solucja, soren sveistrup…