Działalność Żandarmerii Wojskowej Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej w systemie bezpieczeństwa państwa w latach 1999–2018

Autor: Marceli Herman

Monografia. ukazuje działalność Żandarmerii Wojskowej Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej w całościowym systemie bezpieczeństwa państwowego. przy uwzględnieniu podsystemu obrony państwa i podsystemu operacyjnego oraz współdziałania formacji z innymi podmiotami bezpieczeństwa publicznego w płaszczyźnie krajowej i międzynarodowej. Ponadto ma na celu zobrazowanie płaszczyzn ustawowej działalności formacji. także w odniesieniu do systemu Host Nation Support (HNS). jej przeznaczenia w sytuacjach kryzysowych. przeciwdziałania zagrożeniom terrorystycznym oraz udziale ŻW w misjach pokojowych i stabilizacyjnych.

Autor przedstawia zjawisko wieloaspektowości Żandar

:

Cena:


ISBN

9788381470629: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/wedrowka-anamaru-i-inne-opowiadania-tomasz-mroczkowski-138371u

Cena:


ISBN

9788381254618: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/mroczna-polowa-stephen-king-marek-fedyszak-138193u

Cena:


ISBN

9788395053696: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–138586u

Cena:


ISBN

9788373779617: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/podrecznik-tarota-arkana-male-jak-wedrowiec-zostaje-mistrzem-kulesza-sylwia-139025u

Cena:


CUJO

Autor: Stephen King

Cujo. olbrzymi pies. jest przyjaznym stworzeniem… do czasu. aż w pogoni za królikiem wpada do kryjówki zarażonych wścieklizną nietoperzy. Walcząc z niezrozumiałymi zmianami. które w nim zachodzą. chore zwierzę stopniowo zamienia się w psa-mordercę. Atakuje swojego właściciela. terroryzuje kobietę i jej syna uwięzionych w zepsutym samochodzie.

 

Dla mieszkańców Castle Rock starcie z Cujo będzie próbą ich człowieczeństwa.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33cities skylines drogi, instrukcja mężczyzny psychologia manipulacji, baśniobór smocza straż 2, ogień i krew część 1, skyrim prastare zwoje, książka jak przestać się martwić i zacząć żyć, pobierz:pdfepubmobiwięcej, korczak prawa dziecka, magdalena rzeka, humor z zeszytów szkolnych, portret damy henry james, lokatorka pdf, prawo podatkowe podręcznik, coben serial…