Uwierz w miłość. Calineczko

Autor: Natalia Sońska

Usiądź wygodnie. zrelaksuj się i weź do ręki niezwykłą opowieść o Mai. która pozostaje wierna swoim marzeniom niczym baśniowa Calineczka… 

Nie ma nic wspanialszego niż dwie bratnie dusze. które spotykają się po latach. Chciałoby się wykrzyknąć. że miłość zawsze znajdzie właściwą drogę. Jednak rzeczywistość może nas zaskoczyć. a pozory potrafią mylić… Los pisze dla Mai swój własny scenariusz. Nadopiekuńcza ciotka usiłuje po swojemu ułożyć życie dziewczyny. lecz nie tylko ona…

Czy świąteczny czas okaże się dla Mai łaskawy? Przekonaj się. że małe cuda są możliwe – wystarczy w nie tylko uwierzyć. 

Po bestsellerach „Garść pierników. szczypta miłości” i „Obudź się. Kopciuszku” Natalia Sońska po raz kolejny czaruje urzekającym. zimow

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


https://woblink.com/product-publication/download/138799/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381194631: Wydawnictwo

Format

6.9: https://woblink.com/ebook/modernizm-polski-kazimierz-wyka-137881u

Cena:


ISBN

9788395277702: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/maly-lord-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-frances-hodgson-burnett-138106u

Cena:


Co robią choinki po świętach?

Autor: Katarzyna Śpiewak

Każdy z nas – duży i mały – zastanawiał się kiedyś. co dzieje się z choinkami po świętach. Bo przecież stoją w naszych domach. lśnią tysiącem barw i błyszczą bombkami. a potem nagle znikają! Odpowiedź na to pytanie spróbuje znaleźć Zuzia wraz ze swoimi przyjaciółmi i uroczym psem Korkiem. Kluczem do rozwikłania choinkowej tajemnicy okażą się drewniany bałwanek i równie niezwyczajna choinka. zasadzona po świętach w przydomowym ogródku dziadków Zuzi…

Jak skończy się ta przygoda i dokąd zawędrują mali bohaterowie. żeby poznać prawdę o choinkowym losie?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 37bilewicz michał, gabrielle zevin, na szczycie tom 2 pdf, rodzina jako środowisko wychowawcze pdf, zapomnij ze istnialem pdf, libra.ibuk.pl, jacek osiński, słownik lacinsko polski, biochemia harpera, stulecie chirurgów pdf, karolcia test z lektury, audiobook za darmo, brandon mull smocza straż, serce diabła meghan march pdf, władca lewawu streszczenie, podglondacze pl, mikrobiologia podręcznik, vi keeland pdf…