https://woblink.com/product-publication/download/136203/epub

1:

:

Cena:


Herkules (Tom 4). Heroina

Autor: Mons Kallentoft

WSZYSCY BOHATEROWIE RODZĄ SIĘ Z TRAGEDII.

Oblężone przedmieście. zaginiona kobieta i dwadzieścia cztery godziny na rozwikłanie zagadki.

W Stallhagen. dzielnicy Sztokholmu zamieszkanej głównie przez imigrantów. kontrolę przejęły walczące ze sobą gangi. Policyjny radiowóz zostaje wysadzony w powietrze. a na ulicach dochodzi do krwawych zamieszek.

Ktoś umieszcza w Internecie film przedstawiający brutalnie zgwałconą młodą kobietę. Napastnicy pozostawili ją na niechybną śmierć. Policja otacza przedmieście żelaznym pierścieniem. Ludzie domagają się zemsty.

Inspektor policji kryminalnej Zack Herry postanawia odnaleźć kobietę. zanim będzie za późno. Nie wie. że w ukryciu działają potężne siły i że będzie musiał przejść najtrudniejszą próbę w swoim życiu. Heroina to czwarta część serii. Mit o Herkulesie i stajni Augiasza na naszych oczach przemienia się w ultranowoczesny thriller. odzwierciedlający lęki. z którymi każdy mieszkaniec cywilizowanego świata musi się mierzyć na co dzień.

Kolejne strony przewraca się w żarłocznym szale. – „Le Monde”

Wartkie tempo od samego początku. – „Upsala Nya Tidning”

Niesamowicie trzyma w napięciu… Fantastyczne tempo… Świetny język. – „Gomorron Sverige”

W tej otchłani okropności wszystko okazuje się proste. logiczne i niemal powszednie. – „Norrköpings Tidningar”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Teatr pod Białym Latawcem

Autor: Ilona Gołębiewska

Nowa powieść bestsellerowej autorki!

Zuzanna Widawska. do niedawna dziennikarka największego dziennika w kraju. z dnia na dzień traci pracę. Przez kilka miesięcy tuła się po tanich hotelach i szuka zajęcia. aż trafia do redakcji pisma „Kobieta Taka jak Ty” i zamieszkuje w kamienicy na warszawskiej Woli. Szefowa z piekła rodem stawia przed nią wyzwanie. dzięki któremu odwiedza fundację. organizującą Festiwal Magicznych Nut dla osób z różnymi typami niepełnosprawności.

W wolskim teatrze poznaje Elenę Nilsen. aktorkę teatralną i filmową z czasów PRL-u. która dni sławy ma dawno za sobą. Teraz pracuje z dziećmi ze swojej kamienicy. angażując je w projekt organizowania „teatrów podwórkowych”. jest także wolontariuszką w Fundacji Złotych Serc. Zuza i Elena nie wied

:

Cena:słownik wyrazów obcych savoir vivre, najszczęśliwsza max czornyj, kobiety do wynajecia, albert einstein bóg a nauka, krzysztof domaradzki sprzedawca, książka o rzucaniu palenia pdf, na przestrzeni dziejów, panny z wilka audiobook, czelakowska, winning znaczy zwyciężać pdf, zachwyt fascynacja, baldur’s gate poradnik dla początkujących, marzenia i tajemnice, są tematy trudne, łacina słownik polsko łaciński, asiunia audiobook, jak się gra w oczko, ludzie tom phillips, masaż z elementami rehabilitacji pdf, kain i abel książka…