ISBN

9788365610133: Wydawnictwo

Format

14.9:

Cena:


Złoty pałac

Autor: Maggie Cox

Szejk Zafir el-Kalil uwierzył plotkom. że jego ukochana Darcy go zdradza. i nie chciał jej więcej widzieć. Darcy nie zdążyła mu nawet powiedzieć. że jest w ciąży. Samotnie wychowywała dziecko przez cztery lata. lecz na wieść o zaręczynach Zafira uznała. że jednak szejk powinien wiedzieć. że ma syna. Udaje jej się dostać do pałacu. lecz najtrudniejsze dopiero przed nią…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Miasto mojej matki

Autor: Juliusz Kaden-Bandrowski

Książka ma na celu wzbudzić w czytelniku uczucie wdzięczności i miłości do własnej matki.która cały swój czas poświęciła na rozwój i wychowanie swojego dziecka. na którą zawsze można liczyć i pomoże w każdej sytuacji oraz wzbudzi chęć podejścia do własnej matki. chwycenia ją za rękę i ‚złożenia na jej czole ostrożnego pocałunku. lżejszego niż puch wierzbiny. płynącego przez wiosenne powietrze’.

Juliusz Kaden-Bandrowski jako przykład takiej matki przedstawia swoją rodzicielkę i opisuje czas spędzony w domu.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Twoja krew nie kłamie

Autor: Sabine Linek

Co może powiedzieć badanie żywej kropli krwi o twoim zdrowiu?

Jednym z bardziej niezwykłych odkryć ostatnich lat w medycynie naturalnej jest badanie żywej kropli krwi. które pozwala na zobrazowanie ogólnego stanu zdrowia organizmu. Na jego podstawie można określić m.in. stopień zakwaszenia organizmu. obecność w nim pasożytów i grzybów. ciężkich metali i toksyn. niedobory witamin i minerałów (np. żelaza). jakość białych i czerwonych krwinek czy też ryzyko wystąpienia zawału serca.

Sabine Linek w książce odpowiada na wiele pytań dotyczących tego badania i kompleksowo omawia wszystkie aspekty z nim związane. Znajdziesz w niej:

– szczegółowe objaśnienia. na czym polega badanie żywej kropli krwi;

– wskazówki. dzięki którym samodzielnie odczytasz jego wyniki;

https://woblink.com/product-publication/download/129117/epub: 1

Cena:


Spotkania biznesowe

Autor: Brian Tracy

Spotkania nie są stratą czasu. jeśli są właściwie prowadzone. Brian Tracy. podczas dziesiątków lat działań konsultingowych na całym świecie. bezpośrednio nauczył się. co jest ważne. by były one efektywne. W tym zwięzłym poradniku dzieli się on prostymi ideami. które możesz wykorzystać. by zebrania stały się znacznie lepszymi narzędziami do rozwiazywania problemów. podejmowania decyzji. wymiany pomysłów i szybkiego dochodzenia do oczekiwanych rezultatów. Dowiesz się z niego jak:

  • Określić agendę spotkania.
  • Ustalić strukturę ze względu na charakter spotkania: w cztery oczy lub grupowe. informacyjne. służące do rozwiązywania problemów. wewnętrzne lub zewnętrzne.
  • Panować nad dyskusją.
  • Unikać niebezpiecze

    Wydawnictwo: Psychoskok

    Cena: 9.9    obywatel orsona wellesa, adam cymer, słownik frazeologiczny online, doktor dolittle i jego zwierzęta audiobook za darmo, ludzie doskonali, zdrowe stawy leczenie dietą, e booki, gnój kuczok, kobieta w więzieniu, sołonin, piraci z karaibów: na krańcu świata online, adam bartczak, isfj, przywitaj się z królową, emily of new moon, warszawa dzika, henryk suzo, czerwony kapturek audiobook, lew starowicz on pytania intymne, fotografia dla początkujących pdf, tajemnica dziesiątej wsi, ebook download…