Wraz z upływem czasu

Autor: Mary Higgins Clark

Nowa książka ulubionej autorki powieści sensacyjnych. nazywanej Królową suspensu.

Dziennikarka Delaney Wright otrzymuje wielką szansę. Zostaje współprowadzącą wieczornych wiadomości telewizyjnych. będzie również relacjonować sensacyjny proces w sprawie morderstwa. Postanawia też odnaleźć swoją biologiczną matkę.

Oskarżoną o morderstwo jest Betsy Grant. wdowa po bogatym lekarzu. Twierdzi. że kochała swojego męża i nigdy by go nie skrzywdziła. nawet żeby uchronić go przed cierpieniem z powodu choroby Alzheimera. Adwokat namawia ją. by zawarła ugodę z prokuratorem. ale Betsy odmawia. Chce na procesie udowodnić swoją niewinność.

Natomiast pasierb Betsy Alan Grant ma w związku z procesem wielkie oczekiwania. Od werdyktu sądu zależy otrzymanie przez niego ogromnego spadku.

Tymczasem przyjaciółka Delaney Alvirah Mehan i jej mąż Willy. próbując rozwikłać zagadkę adopcji. odkrywają szokującą tajemnicę. A życie Delaney. która nie zaprzestaje swoich poszukiwań. jest zagrożone.

Thriller najwyższej jakości.

‚The Washington Post Book World’

Babcia amerykańskich thrillerów powraca w najwyższej formie. 

Los Angeles Times Book Review’

Clark. słusznie nazywana królową suspensu. napisała kolejną świetną książkę

‚Richmond Times-Dispatch’

Mary Higgins Clark jest autorką trzydziestu pięciu powieści kryminalnych. czterech zbiorów opowiadań. powieści historycznej. wspomnień i dwóch książek dla dzieci. Współpracuje z Alafair S. Burke nad serią powieściową „W cieniu podejrzenia”. Pięć powieści kryminalnych napisała wraz z córką. Carol Higgins Clark. Jej książki są światowymi bestsellerami. W samych Stanach Zjednoczonych wydrukowano przeszło sto milionów egzemplarzy.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Adaś Mickiewicz. Łobuz i mistrz

Autor: Jakub Skworz

Czy to możliwie. że wielki pisarz Adam Mickiewicz był kiedyś małym łobuzem? Poznajcie go i przekonajcie się sami!

W domu dziadków są drzwi. których nie wolno otwierać. Czy to powstrzyma Olę i Eryka przed zaglądaniem do tajemniczego gabinetu? Na szczęście nie. bo w środku znajdą rzeczy ciekawsze od najbardziej wymyślnych gier i zabawek – regały pełne wciągających książek.

To nie puste słowa – książki dziadka wciągają człowieka na poważnie. od stóp do głów: wprost na mroźną Syberię. do pięknego Wilna lub zatłoczonej Moskwy. Dziadek oprowadza wnuki śladami Adama Mickiewicza. dzięki czemu mogą razem z pisarzem ugasić pożar Nowogródka. założyć tajne stowarzyszenie i ruszyć do powstania listopadowego. a nawet dopilnować wydania Pana Tadeusza. Czytelnik prowadzony przez piękne ilustracje podąża krok w krok za nimi.

Adaś Mickiewicz – Łobuz i mistrz to pierwsza z cyklu Wciągających książek o wielkich Polakach. czyli powieści opartych na faktach. które w fascynujący sposób przedstawiają losy najważniejszych postaci w historii Polski. Nie ma przecież lepszego sposobu na poznanie drugiego człowieka niż spotkanie w cztery oczy.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


1

Autor: Przemysław Pomykalski

:

Cena:streszczenie dywizjon 303 szczegółowe, ostatnie historie olga tokarczuk, jakub niedbalski, paris na skraju załamania, karta nauczyciela komentarz, uwiklani, e-turystyka, ebooki darmowe, walka klasowa, ella frank try, to nie jest miejsce do życia, profesor weigl, ksiazki mobi, rozwydrzona, geografia fizyczna polski, historia w literaturze, wojciech otto, nizar, george lucas biografia, egzemplifikacją, sosada…