ISBN

9788365684899: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/winne-wzgorze-wiara-dorota-schrammek-127236u

Cena:


Modele biznesu wobec wyzwań współczesnego zarządzania

Autor: Adam Jabłoński

Burzliwe otoczenie rynkowe wyznacza nowe mechanizmy funkcjonowania przedsiębiorstw. To. iż przedsiębiorstwa konkurują modelami biznesu. już dawno stało się faktem. Teraz nie chodzi już o posiadanie modelu biznesu. lecz o umiejętne jego konfigurowanie w spójności ze strategią i procesami biznesowymi. Model biznesu staje się podstawowym atrybutem dynamicznie zmieniającego się i tworzącego z otoczeniem pewną całość przedsiębiorstwa.

Umiejętność konstruowania efektywnych modeli biznesu powinna być kluczową kompetencją

współczesnego menedżera. Dlatego projektowanie efektywnych modeli biznesu powinno być jednym z istotnych obszarów eksploracji naukowych w naukach o zarządzaniu i praktyce biznesowej. Jako że zmieniają

40: https://woblink.com/ebook/innowacje-i-przedsiebiorczosc-teoria-i-praktyka-anna-francik-marcin-lis-viera-markova-128144u

Cena: Marcin Lis


:

:

Cena:


ISBN

9788381373036: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/pip-i-zus-kontrole-u-pracodawcy-praca-zbiorowa-127331u

Cena:psie serce pdf, zakazana ella fields pdf, aneta mazur, spowiedniczka, jak czytać metro, małgorzata markowska, polityka gospodarcza pdf, watch dogs handel bronią, focus 10, articles ćwiczenia, dzieci z bullerbyn tekst, kasacja mróz pdf, akupresura książka, paris za zamkniętymi drzwiami, labirynty matematyczne, kazimierz laskowski, marian banaś opus dei, zdrowe stawy leczenie dietą, chatka puchatka audiobook, wroga miłość ana rose pdf…