ISBN

9788380644007: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:


Sprawność emocjonalna

Autor: Susan David

„W Sprawności emocjonalnej Susan David uczy czytelników. jak rozumieć niewerbalny język emocji i jak się nim posługiwać. by lepiej wyrazić to. jak się czujemy z tym. co robimy. Niezbędna lektura” (Susan Cain. autorka Ciszej. proszę) Sprawność emocjonalna pozwala nam być w chwili bieżącej. potwierdzając lub modyfikując nasze zachowania. tak byśmy prowadzili życie zgodne z naszymi intencjami i wartościami. Nie ma tu mowy o ignorowaniu trudnych emocji i myśli. Chodzi o to. by mniej kurczowo trzymać się tych emocji i myśli. ze śmiałością i zrozumieniem patrzeć im w oczy. a potem przekraczać je. tak by w życiu mogły zaistnieć większe rzeczy. Sprawność emocjonalna oznacza świadomość i akceptowanie wszystkich swoich emocji oraz wyciąganie nauki nawet z tych najtrudniejszych. Oznacza też wykraczanie poza wyuczone czy zaprogramowane reakcje poznawcze i emocjonalne. tak by być tu i teraz i. mając jasny odczyt bieżących okoliczności. stosownie do nich reagować. a potem działać długofalowo zgodnie ze swymi najgłębszymi wartościami. Sprawność emocjonalna nie polega na cenzurowaniu swojej głowy czy przymuszaniu się do bardziej pozytywnego myślenia. Badania ukazują też bowiem. że próby zmiany sposobu myślenia z negatywnego („Zawalę tę prezentację”) na pozytywny („Zobaczycie. jak wszystkim szczęki poopadają”) zwykle nie odnoszą powodzenia. a mogą być nawet przeciwskuteczne. W sprawności emocjonalnej chodzi o odprężenie się. uspokojenie oraz działanie bardziej celowe – decydowanie o tym. jak reagować na sygnały z emocjonalnego systemu ostrzegawczego. (fragmenty książki) No.1 Wall Street Journal bestseller USA Today bestseller Amazon.com Best Book of the Year

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 31.9


ISBN

9788380836488: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/za-zakretem-anna-kasiuk-32773u

Cena:


ISBN

9788380322080: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/ikigai-japonska-sztuka-szczescia-malgorzata-maruszkin-ken-mogi-32347u

Cena:


ISBN

9788324042357: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/dwudziestolecie-od-kuchni-aleksandra-zaprutko-janicka-32293u

Cena:


Smaki Australii

Autor: Emma Darcy

Jack Freedman nie przez przypadek pracuje w firmie Aleksa Costarellego. Chce doprowadzić do jej upadku. Tymczasem poznaje córkę Aleksa. Mają wspólną pasję – uwielbiają dobre jedzenie. Razem chodzą do najlepszych restauracji w Sydney. Piękna dziewczyna bardzo podoba się Jackowi. co mocno krzyżuje jego plany. Zamierza przecież zrujnować jej ojca…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

:

:

Cena:


Starożytności polskie w czterech tomach: tom IV

Autor: Jędrzej Moraczewski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Jest to słownik starożytnych wyrażeń polskich ułożony w porządku alfabetycznym. Reprint wydania z roku 1842 roku wydanego nakładem księgarni Jana Konstantego Żupańskiego. Autor o tym swoim dziele tak niegdyś się wyraził: „Dzieło to pisane jest ze źródeł. o ile się zasadza na kronikach i pisarzach powszechniej znanych: użyto niemało i monografii. Dzieła wszystkich badaczy teraźniejszych zgromadziliśmy sobie jak najstaranniej i korzystaliśmy z ich pracy. bo zdaje się. że korzystać było obowiązkiem. Imiona tych badaczy przytaczamy zawsze. może niekiedy prze pomyłkę w piśmie albo druku opuszczone.” Jest

12.5: https://woblink.com/ebook/slowianskie-rzeki-w-europie-przyczynek-do-starozytnosci-slowianskich-teofil-tomicki-32341u

Cena:jak cie zabic kochanie?, katarzyna kulpa, mirosław bochenek, dmitrij strelnikoff, zarządzanie produkcją książka, trudi canavan złodziejska magia, repetytorium ósmoklasisty angielski pdf, przygody plastusia, lew czarownica i stara szafa online, mikołaj „jaok” janusz, angielski w nieruchomościach, rok zająca, bez przebaczenia pdf, jak lepiej myśleć. dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych…