Między nami chaos

Autor: Samuel Miller

Życie osiemnastoletniego Arthura wali się w gruzy. kiedy dostaje sądowy zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny. traci stypendium i szansę na dobre studia. Chcąc ukrócić nieco jego destrukcyjne zachowanie. ojciec wysyła go na pewien czas do wujostwa.

Tam Arthur odkrywa dziennik swojego dziadka. słynnego pisarza. który pięć lat wcześniej na tydzień przed śmiercią wyruszył nagle w zagadkową podróż. Jej celu nie znał nikt z rodziny. a co gorsza – nikt nawet nie próbował się dowiedzieć. co się w tym czasie wydarzyło.

Podążając za wskazówkami. które znajduje w dzienniku. Arthur próbuje odtworzyć ostatnie dni życia swojego dziadka. Chce się dowiedzieć. kim naprawdę był. czego szukał tysiące kilometrów od rodzinnego domu i… czy rzeczywiście nie żyje.

:

Cena:


Nawet o tym nie wspominaj

Autor: Estelle Maskame

Miłość jest wszystkim… ale nie tym. czego się spodziewasz. Seria ‚Dimily’ uzależniła od siebie tysiące czytelniczek na całym świecie. Porywająca historia Eden i Tylera zostawiła po sobie niedosyt. Autorka spełniła prośby fanek i napisała prequel. który dodaje pikanterii całej historii! Tym razem Estelle Maskame oddała głos bohaterowi. który nikogo nie pozostawia obojętnym. Tę opowieść – opowieść Tylera – po prostu trzeba przeczytać. aby naprawdę zrozumieć. co i dlaczego się wydarzyło. Jak radził sobie dwunastoletni Tyler. dręczony przez ojca? Co czuł jako gniewny. zbuntowany nastolatek. kiedy po raz pierwszy zobaczył Eden? Masz szansę wejść w głowę Tylera i poznać jego najskrytsze myśli. W końcu dowiesz się więcej o tym. czego nie mogła wiedzieć Eden. Ta perspektywa chwyci cię za serce. złamie je i pokaże. czemu Tyler stał się wiecznie wściekłym i nieszczęśliwym chłopakiem. którego poznałyśmy w pierwszym tomie serii ‚Dimily’. Poznasz także jego wersję wydarzeń. których narratorką w ‚Czy wspominałam. że Cię kocham’ była Eden. Pozycja obowiązkowa dla każdej fanki serii ‚Dimily’! A jeśli jeszcze nie czytałaś ‚Dimily’ – możesz zacząć od tej książki… bądź zostawić sobie ją na koniec. jako lekarstwo na ‚kaca książkowego’. który z pewnością będzie Ci doskwierał po odłożeniu na półkę ostatniego tomu!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Enamorada. truskawki i szampan

Autor: Elżbieta Walczak

Główna bohaterka. Malwina pozbywa się swoich marzeń po śmierci Stasia. jej męża. który ginie w wypadku w Meksyku. Malwina zamyka ten rozdział w życiu. opuszczając Polskę i udając się do Madrytu. W telewizji widzi program. który prowadzi jej znajoma Ewa w którym młody Polak – Olek Mado pracujący na plantacji w Andaluzji. zostaje oskarżony o zniknięcie niewidomej córki właściciela tej plantacji. Olek czyta na wizji list. który spadł mu pod nogi znikąd. a który jest częścią snu Malwiny. Główne oskarżenia padają z ust matki dziewczyny. zaborczej Andaluzyjki. Malwina jedzie do studia. żeby poznać Olka. Dowiaduje się o nim wielu rzeczy. poznaje jego historię. Ewa wyznaje Malwinie. że kobieta. która wpadła w Meksyku na samochód. w którym zginął jej mąż. była siostrą

https://woblink.com/product-publication/download/139033/epub: 1

Cena:intensywna terapia i medycyna ratunkowa, kresowy kalejdoskop, czas na czasownik, michalda przepowiednie, tora po polsku, wiliam gibson, mirosław dusza, choroby wirusowe u dzieci, w strone swanna, mortyr iii: akcje dywersyjne, nieznośny ciężar tajemnic pdf, siłaczka żeromski, boliwia brazylia, mitologia słowiańska i polska, piękna ciemność, podstawy dietetyki książka pdf, długa historia, czelakowska metodyka edukacji polonistycznej, bhp książki, 1000 słów bralczyk, regresja coxa, robert caldini, wierszyki rodzinne, problem socjologiczny…