ISBN

9788381190459: Wydawnictwo

Format

15.9: https://woblink.com/ebook/zaspiewaj-mi-elvisa-michal-majewski-30629u

Cena:


Jak się zakochać w facecie. który mieszka w krzakach

Autor: Emmy Abrahamson

Napisana z dużą dozą humoru i z błyskiem w oku… Trudno nie być oczarowanym. Kulturkollo.

Julia mieszka w Wiedniu wraz ze swoim kotem Optimusem. Marzy. aby któregoś dnia zaprzyjaźnić się ze swoją sąsiadką Elfriede Jelinek. Na razie dla zabicia czasu daje lekcje angielskiego bezrobotnym dyrektorom z przerostem ambicji i niedouczonej młodzieży. Pewnego dnia poznaje Bena. Między nimi wybucha gorące uczucie. Jest wspaniale. może poza pewnym szczegółem – Ben jest bezdomny… Jak się zakochać w mężczyźnie. który mieszka w krzakach to nietypowa historia miłosna o wyborach podyktowanych głosem serca. a nie pozorami. o decyzjach podejmowanych na przekór oczekiwaniom innych utartym schematom.

Jedną z zalet książki Emmy Abrahamson jest to. że jest ona tak przekomiczna. Annika Koldenius. Smalandsposten.

Humor i talent językowy Abrahamson sprawiają. że jej książka jest czymś więcej niż tylko czytadłem na leżak. Emmy Abrahamson jest po prostu ogromnie zabawna. Czytelnik wybucha głośnymi salwami śmiechu. czasami się czerwieni. nigdy nie czując przy tym zażenowania. 

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 28.9


Kinowe uniwersum superbohaterów

Autor: Tomasz Żaglewski

Rok 2000 wyznaczył symboliczny początek współczesnego nurtu filmu komiksowego. Od chwili premiery filmu X-Men Bryana Singera. na podstawie komiksów amerykańskiego wydawnictwa Marvel. popularność oraz ilość kinowych przygód superherosów systematycznie rośnie. a wraz z nią także zainteresowanie stale poszerzającej się grupy fanów.

Co jest przyczyną ogromnego sukcesu filmowych produkcji. które jeszcze pod koniec XX wieku uchodziły za synonim złego smaku?

Co sprawia. że rzesze kinowych widzów z niecierpliwością przeczekują napisy końcowe. aby móc zobaczyć zapowiedzi kolejnych przygód swoich ulubieńców?

Dlaczego Kinowe Uniwersum Marvela stało się wielkim fenomenem kulturowym?

I w

34.8: https://woblink.com/ebook/strazniczka-klamstwa-t-a-cotterell-irena-kolodziej-piotr-rachtan-30684u

Cena:


ISBN

9788375613681: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/ograniczone-przywodztwo-andrzej-k-kozminski-30710u

Cena:


Francuski flirt

Autor: Melanie Milburne

Znany prawnik Leonardo Allegretti zawsze traktował Mirandę Ravensdale jak siostrę. Gdy spotyka ją w Londynie. uciekającą przed paparazzi po skandalu. jaki wywołał jej ojciec. chce jej pomóc. Proponuje. by pojechała z nim do Nicei i zajęła się wyceną dzieł sztuki z kolekcji jego ojca. Miranda przyjmuje tę ofertę jak dar z nieba. A jednak dom Leonarda nie okaże się dla niej oazą spokoju. jakiej się spodziewała…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788365778314: Wydawnictwo

Format

19.5: https://woblink.com/ebook/pierwsze-wspomnienie-wielkiego-glodu-malgorzata-poludniak-31007u

Cena:


ISBN

9788365970749: Wydawnictwo

Format

29.25: https://woblink.com/ebook/zaraza-jerzy-ambroziewicz-30843u

Cena:wojciech chmielarz przejęcie, smsowa gra pdf, hanna dikta, stephen king książki pdf, sprzecznosc, henryk markiewicz instalacje elektryczne pdf, wytrzymałość materiałów pdf, szkoła dla zabójców, bukareszt krew i kurz, mieczyslaw pawlikowski, eliksir życia, the kissing booth książka pdf, realizm epistemologiczny, ograniczenia prawa własności, uśmiechnięta twarz, ksiazka pdf, prześniona rewolucja andrzej leder, hobbes lewiatan pdf, książka o rzuceniu palenia, niech stanie się światłość, alicja sinicka oczy wilka pdf, pluta wojciechowska książki…