1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128819/epub

1:

:

Cena:


Wakacje na Karaibach

Autor: Penny Jordan

Tamara po raz pierwszy wyjechała na wakacje bez narzeczonego. Wymarzony wyjazd zamienił się w koszmar. kiedy podczas wycieczki po karaibskiej dżungli została uprowadzona przez terrorystów. Wśród porwanych był także Zach Fletcher. były wojskowy. który szybko zorganizował ucieczkę. Dramatyczne doświadczenia zbliżyły do siebie Tamarę i Zacha. którzy przed rozstaniem spędzili razem namiętną noc. Po powrocie do Anglii Tamara ma zamiar zerwać zaręczyny. Narzeczony prosi ją jednak o ostatni wspólny weekend u jego rodziców. Sytuacja komplikuje się. kiedy na miejscu spotyka Zacha… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Kazania. tom I

Autor: Jan Tauler

I tom Kazań jednego z najwybitniejszych mistyków średniowiecza i najsłynniejszego kaznodziei niemieckiego XIV wieku. Tematyka Kazań koncentruje się wokół mistycznego zjednoczenia duszy z Bogiem. Nauka ta odnosi się do każdego człowieka. niezależnie od tego. czy żyje w klasztorze. czy na świecie.

Istnienie Boga poznaje dusza nawet za pomocą naturalnego światła. nie może natomiast wiedzieć. czym lub gdzie On jest. […] Budzi się jednak w niej tęskne dążenie do poznania tego. toteż poszukuje ona pilnie i pyta pragnąc gorąco poznać tego ukrytego i zasłoniętego Boga.

Macie tak wiele zajęć zewnętrznych. zajmujecie się co chwila czymś innym i ciągle tkwicie w zmysłach; nie o takie to świadectwo chodzi w słowach: „Zaświadczamy o tym. cośmy widzieli”. To świadectwo znaleźć możemy tylko w głębi. poza obrazami zmysłowymi.

Bóg zsyłając ci cierpienia. zarówno drobne. jak i największe. kieruje się tak wielką i niewysłowioną miłością. jak gdyby chodziło o najdoskonalszy i najlepszy dar. jaki mógłby ci dać lub kiedykolwiek ci już dał; naucz się je przyjmować. bo wiele na tym zyskasz.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


Ukryty rękopis

Autor: Lauren Belfer

Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele. które odmieni ich życie na zawsze

W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny. który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna. którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry’ego. Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie. który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera. a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy. odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się. do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Wkrótce Susanna wyruszy w podróż. dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jed

19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

Cena:


Życie Chopina

Autor: Juliusz Kaden-Bandrowski

‚Od czasu. gdy się objawił. słuchamy w zadziwieniu. w olśnieniu. słuchamy ze łzami w oczach. my ojcowie. dziadowie nasi. my Polacy i wszyscy inni na wszystkich ziemiach i wyspach tego świata. A już dla nas. Polaków. łaska to szczególniejsza i niepomierne szczęście. bo gdzie jesteśmy. choćby najdalej od ojczyzny. gdy tylko ton czarowny tego mistrza zabrzmi. śmieją się do nas ludzie z wdzięcznością. jakbyśmy się i my. ziomkowie Fryderyka. jeszcze w lat prawie sto po jego odejściu. do geniusza jego naszą współpracą przyczyniali.’

Juliusz Kaden-Bandrowski – polski pisarz (prozaik) i publicysta. wolnomularz. kapitan piechoty Wojska Polskiego.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 14.9bajka o królowej śniegu, nauka chodzenia dziecka rehabilitacja, czarny mag tom 4, agnieszka budzyńska-daca, jerzy różański, fibak chirurgia, dziewczynka z parku pdf, płonący lód, spisek rewolta, słownik wyrazów potocznych, 110 ulica, co to jest gospodarka rynkowa, opracowanie antygona, powieści sf, john rawls teoria sprawiedliwości, słownictwo niemieckie do matury pdf, figura złożona reya, violetta skrzypulec plinta…