ISBN

9788327639646: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/glod-zabijania-blanchard-alice-138142u

Cena:


ISBN

9788373779747: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/swiatlo-eremity-czyli-przewodnik-po-swiecie-tarota-natalia-stala-139895u

Cena:


Klub Pickwicka. Wydanie dwujęzyczne

Autor: Charles Dickens

Klub Pickwicka to pierwsza powieść słynnego Charlesa Dickensa. Początkowo wydawana w odcinkach. kilkakrotnie przerabiana przez autora. nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i zaliczana jest do klasyki literatury. Historia o grupie starszych dżentelmenów. ich licznych podróżach i zabawnych przygodach. to napisana z humorem. błyskotliwa powieść obyczajowa. romans i satyra w jednym. Dickens po mistrzowsku lawiruje pomiędzy komedią a tragedią. pod pretekstem opisu zabawnych zdarzeń skrywając krytykę XIX-wiecznej Anglii. społeczeństwa i władzy.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innyc

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 89.9


Mudry – sposób na zdrowie. energię i równowagę. 73 najskuteczniejsze techniki dla współczesnego człowieka

Autor: Swami Saradananda

Poznaj starożytną mądrość

Czas byś zmienił życie dzięki dobroczynnej mocy mudr. Ten ilustrowany. zawierający przystępne instrukcje przewodnik po starożytnych gestach dłoni będzie doskonałą pomocą w praktyce. zarówno dla początkującego. jak i doświadczonego jogina.

 

W czym pomocne mogą być mudry?

Starożytne gesty dłoni pozwolą Ci na:

 • wzmocnienie siły wewnętrznej i poczucia własnej wartości.
 • zwiększenie radości i swobody.
 • uwolnienie od stresu.
 • osiągnięcie wewnętrznego spokoju.
 • podniesienie poziomu kreatywności. koncentracji i jasności umysłu.
 • poprawę ogólnego stanu zdrowia i wyzwolenie od dolegliwości takich jak artretyzm. ka

  24.2: https://woblink.com/ebook/7-krokow-do-bogactwa-w-7-dni-kurs-mentalnego-przyciagania-dobrobytu-finansowego-malgorzata-wojcik-139017u

  Cena:


  Jak przygotować się do zmian 2019.

  Autor: Praca zbiorowa

  Jest to jedyna na rynku publikacja. która w praktyczny sposób przygotowuje Czytelników do stosowania nowych przepisów podatkowych. rachunkowych. prawa pracy i ZUS. Opracowanie zawiera konkretne wskazówki krok po kroku. w jaki sposób przygotować się do wprowadzanych zmian. Autorzy omawiają nie tylko nowe regulacje. lecz także tzw. przepisy przejściowe. Wyjaśniają. od kiedy i w jaki sposób należy stosować zmienione przepisy. Przystępnie przedstawiają działania i decyzje. jakie należy podjąć. aby optymalnie dostosować się do nowych regulacji.

  Zakres planowanych i już uchwalonych zmian jest szeroki. Obejmuje w szczególności:

  ● rozliczenia VAT. np. skrócenie terminu umożliwiającego korzystanie z ulgi na złe długi czy wprowadzenie nowej matrycy stawek

  79.2: https://woblink.com/ebook/laczenie-i-podzial-spolek-grzegorz-ziolkowski-takats-gyongyver-emilia-bartkowiak-141156u

  Cena: Takats Gyongyver


  Ekologia

  Autor: Edward Kowal

  Podręcznik obejmuje wiedzę dotyczącą nie tylko podstawowych pojęć związanych z ekologią i ochroną środowiska. lecz także aktualnie stosowanych uregulowań prawnych w zakresie celów. zadań i instrumentów polityki ekologicznej na poziomach międzynarodowym. unijnym i krajowym. Autorzy bardzo szczegółowo omówili m.in. ochronę atmosfery. przyrody o krajobrazu. zanieczyszczenia naturalne i antropogeniczne. gospodarkę wodną. a ponadto wskazali na konieczność realizacji działań ekologicznych oraz wdrażania zasad zrównoważonego i trwałego rozwoju. zwłaszcza w obliczu gwałtownego postępu technologicznego.

  Książka jest dobrym źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem środowiska i jego ochroną. Dzięki przyswojeniu i

  79: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-typu-1-przemyslawa-jarosz-chobot-karolina-klewaniec-wypychacz-140312u

  Cena: Karolina Klewaniec-Wypychacz  grecko polski nowy testament pdf, libraibuk, operator 112, anioły do wynajęcia, monika budzyńska, trywializowac, wiesław łuka nie oświadczam się, stereotypy o kobietach, hobbit pdf, dzieje książki, sex mobi, autyzm dziecięcy, igor brejdygant rysa, age of civilization 2 poradnik, pieśn o rolandzie, prof. w. julian korab-karpowicz, richard dawkins książki, twój simon pdf, ewa gwardzińska, piesni osjana…