ISBN

9788366134577: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/gliniarz-laurelin-paige-sierra-simone-135260u

Cena: Sierra Simone


Milenialsi zarządzają

Autor: Chip Espinoza

Milenialsi przestają być najmłodszym pokoleniem na rynku pracy. Stopniowo awansują w firmowej hierarchii. zajmując coraz wyższe stanowiska. Są przedsiębiorczy i zdeterminowani. by pokazać. na co ich stać.

Milenialsi zarządzają to trzecia. po Milenialsach w pracy i Zarządzaniu milenialsami książka Espinozy poświęcona pracownikom z generacji Y. Tym razem. wspólnie z Joelem Schwarzbartem. Espinoza pomaga odnaleźć się milenialsom w świecie po awansie. By to zrobić. wykorzystuje lata doświadczeń. badań i rozmów z pracownikami i pracodawcami. To wymarzony poradnik dla milenialsów. którzy chcą sprawdzić się w roli menedżerów i szefów oraz zastanawiają się nad powierzeniem młodszym podopiecznym poważniejszych zadań.

Podobnie

49: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-milenialsami-chip-espinoza-mick-ukleja-135565u

Cena: Mick Ukleja


ISBN

9788301200947: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/finanse-publiczne-stanislaw-owsiak-135718u

Cena:


Księga zwierząt niemalże niemożliwych

Autor: Henderson Caspar

To nie bajka! One istnieją!

Aksolotl. niesporczak. ksenofiofor. motyl morski. rekin chochlik – na naszej planecie żyją tysiące zwierząt. które daleko wykraczają poza ludzką wyobraźnię: prawdziwych stworzeń. które są często bardziej zadziwiające. niż wszystko. o czym fantazjowali autorzy średniowiecznych bestiariuszy.

Dzisiaj mało kto boi się potworów morskich i szyszymor. Ale też mało kto poznał tajemnice niesławnych pszczoło-jamników. kałamarnic olbrzymich czy krabów yeti. Nie mniej fascynujące są niesporczaki. które potrafią przeżyć w przestrzeni kosmicznej.

Caspar Henderson – penetrując i głębie oceanów. i najbardziej jałowe zakątki ziemi – w sposób dowcipny i pasjonujący przedstawia współczesną menażerię: opisuje piękno i

34.9: https://woblink.com/ebook/czas-nieprzewidziany-michal-glowinski-grzegorz-wolowiec-138612u

Cena: Grzegorz Wołowieckrystyna koziołek, marketing książka pdf, alfred szklarski tomek w krainie kangurów, beata pawlikowska pdf, jezus z nazaretu dzieciństwo, hobbit ebook, media w wielkiej brytanii, testament mróz mobi chomikuj, marcin asłanowicz, jak być paryżanką w polsce pdf, wychowanie krytyczne, sensacje xx-wieku chomikuj, trędowata czas akcji, opowieści o pilocie pirxie pdf, audiobook darmowy, podstawy ekonomii milewski, biomechanika kliniczna błaszczyk pdf, wordliczek, czynna napaśc na funkcjonariusza policji, quiz religijny dla dzieci, bitwa napoleona w 1812, wysokie opcasy, zarządzanie łańcuchem dostaw pdf…