Strata. Prywatne śledztwo Agaty Brok t.3

Autor: Wilmowska Iwona

W tomie trzecim w życiu dobrze już znanej nam pary. Agaty i Kermita. pojawia się wiele nowego – młodzi przeprowadzają się na przedmieścia Warszawy. Pewnego poranka Agata natrafia na zbiegowisko: to lokalny pijaczek zamarzł w śniegu. Agata zaczyna przyglądać się tej sprawie i okazuje się. że nie był to zwykły wypadek. Jednak czy Agata powinna prowadzić śledztwo na własną rękę. skoro w jej życiu szykują się kluczowe zmiany? Kolejny tom serii „Prywatne śledztwo Agaty Brok”. stanowi kontynuację książek „Nikt nie słucha starych ludzi” oraz „Gwiaździsta noc”. choć znajomość poprzednich części nie jest konieczna. by się w niej rozsmakować.

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 29.9


ISBN

9788395303005: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/klub-pickwicka-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139443u

Cena:


Adonais

Autor: Percy Bysshe Shelley

Książka w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. A dual Polish-English language edition. Adonais – utwór angielskiego poety romantycznego Percy’ego Bysshe Shelleya. będący elegią na cześć młodo zmarłego Johna Keatsa. opublikowany w 1821. Poemat jest napisany strofą spenserowską. czyli zwrotką dziewięciowersową rymowaną ababbcbcc. Składa się z pięćdziesięciu pięciu takich strof. Na język polski utwór przełożył Jan Kasprowicz. A oto fragment z przedmowy: John Keats umarł w Rzymie. na suchoty. w dwudziestym czwartym roku życia. dnia 27 grudnia 1820 i pochowany został na romantycznym i samotnym cmentarzu protestantów tego miasta. u stóp piramidy. będącej grobem Cestiusza. w pobliżu murów i baszt. obecnie rozpadłych. a które ongi okalały Rzym starożytny.  Cmentarz je

11.5: https://woblink.com/ebook/przypadki-robinsona-kruzoe-wydanie-dwujezyczne-polsko-angielskie-daniel-defoe-140381u

Cena:


ISBN

9788373779655: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/detoks-umyslu-jak-przebaczyc-sobie-i-innym-pozbyc-sie-negatywnych-emocji-i-zyc-pelnia-zycia-jewsiejewa-tatiana-139024u

Cena:ryder pdf pl, tak to się robi w polityce, zostań jeśli kochasz książka pdf, laborem exercens pdf, jaskółki i amazonki, pan tadeusz tematy wypracowań, 21 lekcji na xxi wiek audiobook, kuchnia lwowska, joseph condrad, remigiusz mroz wikipedia, podróż przez historię magii, peter von danzig, wypożyczalnia internetowa, życie podziemne mężczyzny, nazywam się cukinia online, piramida dwójkowa, jacek fedorowicz w zasadzie tak…