Szatan i Judasz: Dolina Śmierci. Tom 7

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Dolina Śmierci. Tom 7

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Jakie obowiązki podatkowe są związane z handlem kryptowalutami

Autor: Dominika Gałka

Coraz więcej podatników PIT prowadzących działalność gospodarczą decyduje się na wydobywanie lub ma zamiar rozpocząć pozyskiwanie (potocznie zwane wydobywaniem) kryptowalut. takich jak bitcoin. litecoin czy ether. W tym celu nabywają profesjonalne komputery wraz ze stosownym oprogramowaniem. W opracowaniu przedstawiamy. z jakimi obowiązkami podatkowymi będzie wiązało się wydobywanie i sprzedaż kryptowalut.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


EPUB.MOBI

129966: 20

https://woblink.com/product-publication/download/129966/epub

:

Cena:


Milczysz. moja śliczna…

Autor: Rhys Bowen

Molly Murphy debiutuje na deskach nowojorskiego teatru Casino w komedii muzycznej. która ma być wydarzeniem sezonu. Gra pilną uczennicę na pensji dla dziewcząt. Dla Molly to wyjątkowo trudna rola. bo przecież wcale nie jest aktorką. Została wynajęta jako detektyw i na zlecenie gwiazdy wodewili Blanche Lovejoy ma dowiedzieć się. czy za tajemniczymi wydarzeniami w teatrze stoi duch czy człowiek. To nie jedyna sprawa. jaką Molly prowadzi w Nowym Jorku podczas mroźnej i śnieżnej zimy w roku 1902. Rozwiązuje też inne zagadki. W tajemniczych okolicznościach znika siostrzeniec panny Van Woakem. student uniwersytetu Yale. a w Central Parku podczas romantycznego spaceru Molly i Daniel znajdują w śnieżnej zaspie dziewczynę. Kim jest – nie wiadomo. bo nikt nie potrafi z nią nawiązać kontaktu.

Molly lubi. gdy prowadzone przez nią śledztwa mają szczęśliwe zakończenie. W „Milczysz. moja śliczna“ dzielnie walczy o to do samego końca. Niestety nie dla wszystkich bohaterów powieść kończy się happy endem.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 25


24.99

https://woblink.com/ebook/swiatloczuly-sebastian-hejankowski-133639u: https://woblink.com/product-publication/download/133639/epub

:

Cena:nioh poradnik, mysie bajeczki, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf, zbigniew zajda, dynastia piastów prezentacja, filary świata, michał gabriel, atanazy raczyński, chemia w kosmetyce, bochenek pdf, nowe wychowanie, noah strycker, laboratoryjne badania gruntów myślińska pdf, marian gorynia, telefonistka książka…