https://woblink.com/product-publication/download/31026/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31624/pdf

1:

:

Cena:


Betty Zane

Autor: Zane Grey

Zane Grey’s first trilogy – „Betty Zane”. „The Last Trail”. and „The Spirit of the Border” together in one volume. „Betty Zane” is an „Eastern” real life adventure story by Zane Grey based upon diaries kept by his great grandmother. Betty Zane. describing her life and adventures after she joined her brother’s family near what is now Wheeling. WV in the late 1700’s. It is the story of the last battle of the American Revolution. in which the heroine was a young. spunky. and beautiful frontier girl named Betty Zane. Life along the frontier. attacks by Indians. Betty’s heroic defense of the beleaguered garrison at Wheeling. the burning of the Fort. and Betty’s final race for life. make up this never-to-be-forgotten story. Well written historical fiction recommended to anyone interested in the decline of the indigenous North American. The writing is beautiful. especially the descriptions that take you vividly back to a place and time. The story is suspenseful and riveting. with plenty of excitement.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Poziom zero

Autor: Sara Mannheimer

NAGRODA LITERACKA UNII EUROPEJSKIEJ 2012!

Pyszna uczta dla smakoszy literatury. powieść-zagadka dla czytelników-detektywów oraz wielka przyjemność dla tych. którzy zamiast ślizgać się po powierzchni. wolą zaglądać do wnętrza.

Powieść Sary Mannheimer to poetycka historia o tym. jak pewna kobieta próbuje poskromić rzeczywistość i stworzyć znaczenie.

Z pomocą nieco trudnego przewodnika. jakim jest Stopień zero pisania Rolanda Barthes’a. stara się zbliżyć

do istoty światowej literatury. Poziom zero to także przepiękny opis „straconego” życia.

Okazuje się. że brak i smutek potrafią być siłą. która sprawia. że człowiek poświęca się literaturze.

Niczym czerwona nić biegnie przez książkę pytanie o granicę między życiem a pisaniem.

26.9: https://woblink.com/ebook/szkola-neuronow-marek-kaczmarzyk-31108u

Cena:


Popiół za popiół

Autor: Siobhan Vivian

Wydaje ci się. że Mary. Kat i Lillia nie mają nic do stracenia? Przemyśl to jeszcze raz… Chciały tylko naprawić krzywdy. które im wyrządzono. Odpowiedzieć ogniem za ogień. Ale raz wzniecone płomienie szaleją niepowstrzymane. Sieją zniszczenie. a nawet śmierć. Wszystko zamieni się w popiół. jeśli dziewczyny nie zakończą tego. co rozpoczęły. Ale czy Mary. która w końcu poznała prawdę o sobie. będzie tego chciała? Połączyły je tajemnice. Prawda może rozdzielić je na zawsze. Ogniste i niejednoznaczne zakończenie bestellerowej serii „Ogień za ogień”!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9


ISBN

978832339732: Milen Ruskow

Napisana stylizowanym. niepowtarzalnym językiem powieść. wciąga od pierwszej strony w wir dramatycznych wydarzeń i komicznych sytuacji. z maestrią przeplatanych barwnymi opisami i „filozoficznymi” rozważaniami bohaterów.

Jest rok 1872. W Bułgarii pod panowaniem tureckim toczy się walka o wolność. o prawo do tożsamości narodowej. o język. sztukę. literaturę i religię. Jest to czas odrodzenia narodowego. także czas działalności rewolucyjnej. partyzanckiej i zbójnickiej.

Czytelnik poznaje tę rewolucyjno-rozbójnicką rzeczywistość z perspektywy słabo wykształconego. prostolinijnego Gicza i jego wiernego towarzysza Asencza. Uzbrojeni w pistolety i książki buntownicy wyruszają z miasta Koteł. by przyłączyć się w górach do jednej z grup rewolucjonistów. Razem z nimi biorą udział w napadz

:

Cena:


Melodia zapomnianych miłości

Autor: Dorota Gąsiorowska

Bianka nikogo i niczego nie kocha bardziej niż muzyki. Gdy pewnego dnia jej rodzina staje na krawędzi bankructwa. dziewczyna zgadza się przyjąć niecodzienne zlecenie.

Wyjeżdża do malowniczego Kazimierza. by zamieszkać z tajemniczą zleceniodawczynią i jej niewidomym synem. Zabiera ze sobą jedynie ukochane skrzypce – rodzinną pamiątkę po babce Walentynie. Mroczne. stare domostwo na skraju miasteczka skrywa sekrety. które dziewczyna wyczuwa już od progu.

Czy to możliwe. że jaworowe skrzypce łączą historie rodzin Bianki i niewidomego Sama?

Czy skrzypcowa muzyka rozwiąże kłębiące się wokół zagadki i otworzy zamknięte serca?

***

Najnowsza powieść Doroty Gąsiorowskiej intryguje i uwodzi niczym pełna tajemnic melodia ciepłych. sierpniowych wieczoró

29.9: https://woblink.com/ebook/quentin-tarantino-rozmowy-gerald-peary-31035u

Cena:return to castle wolfenstein pl, miłość ma twoje imię, gothic 3 poradnik, gietrzwałd dom rekolekcyjny, krzysztof ibisz książka, katarzyna kozioł, marcin podlewski głębia tom 3 chomikuj, dzwonnik z notre dame książka, houston, mamy problem, dynastia miziołków test wsip, terenowa apteczka ziołowa pdf, obraz starości w literaturze, recydiwista, równanie miłości, chemia analityczna kocjan, perska zazdrosc, jesienią maria konopnicka, dziecko z zespołem aspergera – studium przypadku, kolejne 365 dni ebook chomikuj, ćwiczenia język niemiecki…