ISBN

9788377739402: Wydawnictwo

Format

29.99:

Cena:


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99terry pratchett pdf, powiedz ze jestes moja, był sobie pies 2 książka, gertruda mieszkówna, andrzej jezierski, piekielny pies, paridae niższa klasyfikacja, pielęgniarstwo pediatryczne pdf, dobre ciastko, kronika polska galla anonima pdf, tylko sprawiedliwosc, grzegorz janusz, metoda dramy przykłady, cenzura 365 dni, stres pdf, edmund friszke…