Na normandzkim brzegu

Autor: Maria Konopnicka

Zbiór nowel Marii Konopnickiej przedstawiające społeczeństwo normandzkie. ich obyczaje i wierzenia. a w szczególności sylwetki kobiet. które odpowiadają za dom i rodzinę.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


ISBN

9788366099111: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/medalik-krzyz-sw-benedykta-typ-klasyczny-jerzy-gwiazda-137494u

Cena:


Sorry. memory? Poznaj najlepsze metody zapamiętywania

Autor: Tomasz Siechniewicz

Jeśli szukasz poradnika. który nie ogranicza się do kilku sposobów. ale prezentuje wszystkie skuteczne metody zapamiętywania. to ta książka jest dla ciebie. W poradniku omówione zostały wszystkie skuteczne mechanizmy. na których opiera się proces zapamiętywania. To z nich składają się techniki. Krok po kroku. z przykładami. przedstawione są trzy grupy metod: mechaniczne. elaboracji oraz mnemotechniki. Do tego – podstawowe informacje o pamięci i sposoby na język obcy. Autor jako pierwszy na rynku opisuje wszystkie trzy grupy technik uczenia się. W pierwszej części książki informuje w prosty sposób. co nauka ma do powiedzenia o zapamiętywaniu. Wyjaśnia. co to są imageny i do czego pamięci roboczej potrzebne są notatnik wizualno-przestrzenny oraz pętla fonol

:

Cena:


Doskonała sylwetka z EFT

Autor: Katarzyna Trzaska

Otyłość i nadwaga już Ci nie grożą – EFT – metoda opukiwania punktów meridianowych pomoże osiągnąć idealną wagę i doskonałą sylwetkę. 

Co otrzymasz. dzięki tej książce?

– Podstawowe zasady stosowania EFT.

– Mechanizmy. które uwolnią Cię od stresu i negatywnych emocji. będące podstawą Twoich problemów z wagą.

– Umiejętność kontrolowania sytuacji. w których sięgasz po szkodliwe potrawy.

– Sposoby motywacyjne. które doprowadzą Cię do idealnej sylwetki.

– I przede wszystkim: odchudzanie będzie sprawiać Ci przyjemność. więc z łatwością zgubisz zbędne kilogramy.

Publikacja zawiera wiele praktycznych ćwiczeń oraz aż 80 gotowych ustawień EFT dostosowanych do Twoich potrzeb. Przygotowane przez wieloletnią trenerkę metody.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99casebook, ziemia planeta ludzi pdf, cudaczek wysmiewaczek tekst, grzegorz bartosz, śmierć na drodze, mróz rewizja pdf, na skraju imperium, gra hello neighbor, fleszer, poradnik sims 4, świat ktory nie nadejdzie, zdrowie bez leków pdf, pętla na szyi, fantastyka nowości, paweł soja, bogini zła, umberto eco biografia, zespoły bólowe kręgosłupa pdf, obca pdf, wojciech tomasik, powrot do jedwabnego…