Zgiełk wojny. Tom 3. Cel uświęca środki

Autor: Kennedy Hudner

Dominium zostało pokonane. jednak koszty tego zwycięstwa przerosły wszelkie oczekiwania. Flota Wiktorii jest pokiereszowana. okręty potrzebują napraw. a ludzie odpoczynku. Jednak wróg nadciąga z innej strony. Cesarstwo Tilleke szykuje się. żeby zdobyć sektor Wiktorii. Nie na darmo siły Tilleke obserwowały z ukrycia przebieg wojny między Wiktami a Dominium. czekając. aż ci wyniszczą się nawzajem. Teraz czekanie dobiegło końca…

Jednak zanim nastąpi atak. Cesarstwo chce sprawdzić przeciwnika. wysyłając szpiegów i skrytobójców. Tilleke przygotowali też śmiertelnie groźną broń. która ma ostatecznie rzucić siły Victorii na kolana.

Dla sierżant Cookie Sanchez ta ostatnia bitwa ma być szansą na odkupienie we własnych oczach – albo śmierć. Dla Hirama Brilla ta bitw

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380885295: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/film-noir-i-kino-braci-coen-kamila-zyto-32039u

Cena:


ISBN

9788381031554: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/jak-schudnac-gdy-dieta-nie-dziala-anna-powierza-32180u

Cena:


33

https://woblink.com/ebook/reifstein-albo-podroz-trzech-kroli-michal-kruszona-piotr-lutynski-31942u: https://woblink.com/product-publication/download/31942/epub

:

Cena:


Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 1

Autor: Philip G. Zimbardo

Psychologia. Kluczowe koncepcje to pięć tomów solidnej wiedzy psychologicznej. podanej w niezwykle przystępny i przyjazny sposób. Nowe wydanie zostało zaktualizowane o wyniki badań z ostatnich lat oraz najbardziej aktualne zagadnienia. Podręcznik ten może służyć zarówno studentom. jak i entuzjastom psychologii. Philip Zimbardo. zwany „twarzą i głosem psychologii”. wraz z Robertem Johnsonem i Vivian McCann przybliżają Czytelnikom podstawowe teorie i pojęcia psychologii. Strukturę podręcznika Autorzy zaplanowali tak. by ułatwiała uczenie się i zapamiętywanie materiału. a także zachęcała do krytycznego myślenia. Liczne przykłady. ćwiczenia i zadania pozwalają odnieść wiedzę psychologiczną do własnego doświadczenia i dostrzec jej zastosowania w codziennym życi

39.8: https://woblink.com/ebook/najslynniejsze-rewolucje-i-zamachy-stanu-maciej-antosiewicz-erik-durschmied-32392u

Cena:parafrazować, doom solucja, depresjologia, daisy destruction, gta sa solucja, karolina iwaszkiewicz, heidi murkoff pierwszy rok życia dziecka, opieka przedkoncepcyjna, darmowe ebook, nazywam się maria skłodowska curie pdf, self reg ksiazka, bad saint pdf, wojciech kwiatkowski, pascal myśli pdf, wyjscie awaryjne, ramię perseusza, www.oddk.pl, co to jest wojna, agresja elektroniczna i cyberbullying jako nowe ryzykowne zachowania młodzieży, magia kąsa pdf, starożytny egipt książki, wojciech wrzosek…