Bractwo śmierci

Autor: J.D Robb

Czasami „bractwo” znaczy to samo. co „spisek”…

Profesor Dennis Mira dowiaduje się. że jego kuzyn Edward w tajemnicy umawia się z pośrednikiem w handlu nieruchomościami w sprawie sprzedaży kamienicy w SoHo. odziedziczonej przez nich obu po zmarłym dziadku. chociaż nieruchomość miała pozostać w rodzinie. A kiedy Dennis przychodzi. żeby wyjaśnić tę sprawę z Edwardem. widzi swego stryjecznego brata pobitego i zakrwawionego. siedzącego w fotelu. W tym momencie otrzymuje cios  w głowę i traci przytomność. Gdy ją odzyskuje. okazuje się. że Edward zniknął. a w pokoju nie ma żadnych śladów tego. co się stało.  

Na szczęście Dennis jest mężem doktor Charlotte Miry. cenionej konsultantki i profilerki współpracującej z nowojorską policją i dobrej przyjaciółki porucznik Eve Dallas. która zgadza się zająć poszukiwaniami. 

Wkrótce okazuje się. że były senator Edward Mira został w bestialski sposób zamordowany. Eve rozpoczyna śledztwo. wspomagana przez swą sumienną partnerkę Delię Peabody i męża-miliardera. Roarke’a. 

Rob jest wirtuozem. 

„Seattle Post-Intelligencer”

Trzymający w napięciu  thriller z odpowiednią dozą humoru… Fani gatunku będą zachwyceni. 

„This Week”

Unikalna kombinacja thillera i romansu. 

„The Romance Reader”

J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts. autorki ponad dwustu powieści. które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pięciuset milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.8


The Great Shadow

Autor: Arthur Conan Doyle

Set in an English-Scottish border village during the waning days of the Napoleonic era. this adventure story introduces us to Jock Calder. whose quiet way of life is shattered when a mysterious stranger steps ashore near his home. The stranger changes forever the lives of Jock. his cousin Edie. and his best friend Jim. sending the young men into the jaws of the final battle to defeat The Great Shadow that threatens to devour the whole of Europe. We see the boy grow into a soldier who fights in the Battle of Waterloo. and gives us his interesting insights on it. Drama. mystery. comedy. tragedy. and an enlightened look at the horrors of war and the last battle of Waterloo are contained in this tale.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Baśń o Aladynie i o lampie cudownej

Autor: Bolesław Leśmian

Któż z nas nie zna baśni o Aladynie i jego magicznej lampie. która potarta wierzchem koszuli w niezwykły sposób uwalnia drzemiącego w niej od tysięcy lat potężnego dżina? Ta jedna z bardziej znanych opowieści pochodzących z „Księgi tysiąca i jednej nocy” tym razem w doskonałej literackiej adaptacji Bolesława Leśmiana. Do średniowiecznego Bagdadu przybywa zły czarownik. Chce odnaleźć młodzieńca o imieniu Aladyn. Wie. że przeznaczeniem chłopca jest przynieść magiczną lampę z zaczarowanego królestwa. Czarownik podaje się za brata ojca Aladyna i zdobywa jego zaufanie. Obiecuje młodzieńcowi spełnienie wszystkich jego marzeń. Stawia przy tym jeden warunek: Aladyn musi zdobyć lampę o cudownej mocy. Przypadek sprawia. że chłopiec uwalnia mieszkającego wewnątrz dżina…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9ibuk pwn, what the f, krzysztof beśka, pamiętnik felka parerasa audiobook, niespokojni zmarli pdf, przebudzenie lukrecji, w duchu i przyjaźni, rozpoznanie i walka radioelektroniczna, szwolezerowie, nienawidze cie, alter christus, erystyka schopenhauer pdf, andrzej pilipiuk oko jelenia, administracja publiczna organy, życie wszechświat i cała reszta, dermatologia książka, standardy anestezjologicznej opieki pielęgniarskiej pdf, ebook historia, stanisław lem bajki robotów cała książka pdf, dupas, teorie socjologiczne, mapa zagrożeń bezpieczeństwa policja, mudry książka…