ISBN

9788366242029: Wydawnictwo

Format

12.99: https://woblink.com/ebook/meskie-zwierzenia-agnieszka-gozdyra-139828u

Cena:


ISBN

9788381194952: Wydawnictwo

Format

4.9: https://woblink.com/ebook/proba-syntezy-powstania-wielkopolskiego-1918-19-tadeusz-wiktor-fenrych-140943u

Cena:


Bo wolność krzyżami się mierzy

Autor: Zygmunt Matuszak

Publikacja przedstawia dzieje wojsk polskich w czasie II wojny światowej. Zespół autorów – historyków wojskowości pracujących pod kierunkiem profesora Zygmunta Matuszaka – opisuje najbardziej zacięte walki stoczone przez żołnierzy z orzełkami na hełmach. Poszczególne części książki dotyczą działań jednostek Wojska Polskiego i Korpusu Ochrony Pogranicza w 1939 roku. walk Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. bojów stoczonych z Niemcami na froncie wschodnim oraz zmagań członków ruchu oporu w okupowanej Polsce. W pracy wiele uwagi poświęcono działaniom na najniższych szczeblach taktycznych – to właśnie z tej perspektywy najlepiej widać heroizm i poświęcenie żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej.

Wydawnictwo:

Cena:


W ślady ojca

Autor: Danielle Steel

Rok 1945. Amerykanie wyzwalają niemiecki obóz koncentracyjny. Wśród ocalonych są Jakob i Emmanuelle. Każde z nich straciło w koszmarze wojny wszystko i wszystkich. W sobie znajdują pocieszenie i nadzieję.
W Nowym Jorku rozpoczynają nowe życie. Razem budują swój świat: ciężkiej pracy. dobrobytu. a wreszcie fortuny – dla siebie i swojego syna Maxa.
Dwadzieścia lat później Max jest błyskotliwym biznesmenem. uosobieniem wiary. że Ameryka to kraj nieograniczonych możliwości. Pragnie zostawić za sobą smutek. jaki przeszłość rzucała cieniem na jego rodzinę. i osiągnąć własny sukces. tak jak jego ojciec. Lecz życie pokaże mu. że nie wszystko da się zaplanować. Max będzie musiał zrobić coś. czego nie robił nigdy wcześniej: walczyć. wytrwać i nauczyć się. co to naprawd

:

Cena:


ISBN

9788301204297: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/demokracja-izraelska-lukasz-tomasz-sroka-krzysztof-chac

Cena:michael jordan. życie, krytyka władzy sądzenia, milion nowych chwil pdf, maria ekes, le bon psychologia tłumu pdf, ludlum filmy, opowieść wigilijna bajka dla dzieci, maciej karwowski, marta bucholc, homo deus ksiazka, scenariusz przedstawienia profilaktycznego na wesoło, duży owad podobny do pszczoły, biografia fryderyka chopina, andrzej zybała, ania z wyspy księcia edwarda pdf, zmanipuluję cię kochanie…