The Wonderful Wizard of Oz

Autor: Lyman Frank Baum

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Wonderful Wizard of Oz przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Wonderful Wizard of Oz dostępne na <

24.9: https://woblink.com/ebook/fairy-tales-hans-christian-andersen-grzegorz-komerski-dariusz-jemielniak-marta-fihel-130058u

Cena: Grzegorz Komerski


Problemy bezpieczeństwa w wybranch państwach

Autor: Daniel Przastek

Publikacja jest próbą syntezy. ukazania niezwykle ważnego aspektu współczesnego świata. Autorzy poddają analizie politykę i systemy bezpieczeństwa wybranych państw zlokalizowanych na trzech kontynentach. Ukazanie różnic i podobieństw. specyfiki oraz znaczenia problematyki w poszczególnych krajach jest ciekawym ujęciem. które można zestawić z naszym. polskim podejściem do zagadnienia bezpieczeństwa. Należy podkreślić aktualność owej problematyki. Nie tylko zagrożenia terrorystyczne. ale również degradacja środowiska naturalnego. podejście do zagadnień ochrony dóbr kultury czy też bezpieczeństwa socjalnego stanowi ważny katalog wyzwań współczesności. Artykuły ukazują odmienne modele organizacyjne i strukturalne wł

1:

Cena:


Czas internacjonalizacji II

Autor: Bianka Siwińska

Publikacja udowadnia. jak szerokim tematem jest internacjonalizacja. jak dotyka – nie tylko wertykalnie. ale i horyzontalnie uczelnię – przeplatając się i wnikając w praktycznie każdy aspekt funkcjonowania uniwersytetu. Jej autorami są badacze i praktycy kształtujący na różnych poziomach proces umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego.

W tym tomie 30 autorów z 21 ośrodków akademickich i instytucji związanych ze szkolnictwem wyższym prezentuje teksty przeglądowe. analityczne. badania własne. studia przypadku. Teksty mieszczą się w trzech przyjętych perspektywach:

• rozwojowej i przyszłościowej – w której poruszane są sprawy fundamentalne dla rozwoju fenomenu internacjonalizacji. nie tylko w ramach „po

:

Cena:paweł majchrzak, ebooki darmowe, nanoemulsje, wielkie nadzieje książka, birmańskie dni, wielki mistrz trudi canavan, matki które nie potrafią kochać pdf, najlepsze książki o inwestowaniu, anna karwińska, audiobook ferdydurke, gramatyka język niemiecki, nightfire, numerologia wróżebna, forever my girl pl, wydatek energetyczny pracownika budowlanego, lego harry potter lata 5-7 kody, zaratrustra, kolorowanki widoki, rozpad zsrr przyczyny…