Leczenie siłami natury

Autor: Michalsen Andreas

Andreas Michalsen. ordynator Wydziału Medycyny Naturalnej w Szpitalu imienia Immanuela w Berlinie oraz profesor Klinicznej Medycyny Naturalnej w berlińskiej Charité. bada naukowo takie tradycyjne sposoby leczenia. jak terapia pijawkami. upuszczanie krwi. joga czy poszczenie. i z powodzeniem stosuje je w swojej praktyce lekarskiej. Leczy w ten sposób skutecznie nie tylko najczęstsze choroby endemiczne. takie jak nadciśnienie. zwyrodnienie stawów czy cukrzyca.

W swojej osobistej relacji opartej na wieloletniej praktyce wyjaśnia. dlaczego tradycyjne sposoby naturalnej medycyny są dzisiaj aktualniejsze niż kiedykolwiek. Pokazuje także. w jaki sposób radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego przy pomocy redukcji stresu i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 3


Uwięzieni w raju

Autor: Xavier Güell

Praga. 10 sierpnia 1942 roku. Hans Krasa. czeski kompozytor i dyrygent pochodzenia żydowskiego. zostaje aresztowany przez SS i deportowany do obozu koncentracyjnego w Theresienstadt. Ma 42 lata. Razem z nim trafiają do obozu inni kompozytorzy. tacy jak Gideon Klein. Pavel Haas czy Viktor Ullmann. oraz wielu muzyków i śpiewaków. Nazistowskie władze z Adolfem Eichmannem na czele chcą uczynić z Theresienstadt wzorcowy obóz. za pomocą którego mogłyby pokazać światu. że Żydzi nie są mordowani – wręcz przeciwnie. pozwala im się na prowadzenie ożywionego życia kulturalnego oraz tworzenie i wykonywanie muzyki na najwyższym poziomie.

Hans Krasa i pozostali muzycy nie mają złudzeń co do czekającego ich losu. ale by przeżyć. podejmują diaboliczną grę z nazistami. Muzyka staje się jedynym sposobem na uniknięcie transportu do obozu zagłady w Auschwitz i wzmocnienie więzi pomiędzy tymi. którzy nie mogą zmienić swojego przeznaczenia. W powieści pojawia się jeszcze jedna bohaterka: arystokratka Elizabeth von Leuenberg. jedna z najbardziej cenionych w Rzeszy specjalistek w zakresie genetyki.

Xavier Güell utkał z tych wszystkich postaci niezwykłą opowieść o walce sztuki z barbarzyństwem. o cierpieniu i sposobach na jego przezwyciężenie. To przepiękny hołd złożony muzyce. która wykracza poza zwykłą ludzką wrażliwość. To również głęboka i pełna pasji historia o przeżywaniu miłości tak. jakby nie było jutra. Powieść. której nie chce się wypuszczać z rąk.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


ISBN

9788365661739: Wydawnictwo

Format

29.79: https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-2-ksiezyce-monarchy-dariusz-domagalski-137478u

Cena: Jakub Ćwiek


Ostatni Mohikanin Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: James Fenimore Cooper

Ostatni Mohikanin to druga powieść z cyklu Pięcioksiąg przygód Sokolego Oka. Porywająca. pełna przygód książka oczaruje każdego czytelnika. Osadzona w osiemnastowiecznej brytyjskiej kolonii akcja skupia się wokół konfliktu Indian i amerykańskich osadników. Nie sposób podejść obojętnie do losów bohaterów. których Cooper nakreślił jako barwne i ciekawe postaci. Historia córek angielskiego dowódcy i Indian. którzy usiłują je ocalić. to ponadczasowa opowieść o miłości i poświęceniu. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy tak

:

Cena:interpretacja trenu 1, matasek pdf, pomnik cesarzowej achai tom 1 pdf, iwona sierocka, adam szczepański, kolor magii pdf, poradnik seksuologiczny, pamiętnik czarnego noska pdf za darmo, aleksandra radomska, królowa saba przepowiednie, cień i kość leigh bardugo, hesse wilk stepowy, współczesne konflikty, co zamiast peb, mroczni władcy nocy pdf, otwórz oczy alicja sinicka pdf, darmowe książki pdf pełne wersje, testy gimnazjalne pdf, rick jordan, brejdygant szadź, filozofia wykłady…