Agresja młodzieży i odrzucenie rówieśnicze

Autor: Bronisław Urban

Podręcznik przedstawia analizę agresywnych zachowań młodzieży oraz odrzucenia rówieśniczego. które mogą przyczynić się do zaburzeń w rozwoju dziecka. w tym do problemu niedostosowania społecznego.

Autor omawia:

– genezę zachowań agresywnych i odrzucenia rówieśniczego w nieformalnych i formalnych grupach młodzieży;

– zależności między agresją a odrzuceniem;

– wpływ tych zjawisk na inne zachowania dewiacyjne i niedostosowanie społeczne;

– profilaktykę i resocjalizację dzieci i młodzieży.

Książka jest przeznaczona dla studentów i pracowników naukowych resocjalizacji. pedagogiki. psychologii i innych nauk

34.3: https://woblink.com/ebook/cukrzyce-mozna-wyleczyc-naturalne-metody-zapobiegania-i-odwracania-skutkow-cukrzycy-typu-2-jason-fung-140302u

Cena:


Serce kobiety. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Jack London

„Serce kobiety” autorstwa Jacka Londona opowiada o wydarzeniach z przełomu wieków. które nawiedzają miasto na zamarzniętych obszarach północy. Kiedy 40-kilometrowe miasteczko Klondike stanęło w obliczu śmierci głodowej. to do Sitki Charley i jego zakupionej żony. Pussaka. należała pomoc. Jest to zniechęcająca. samobójcza misja. ale musi zostać podjęta. jeśli ktokolwiek w osadzie ma przeżyć bezlitosne zimowe miesiące. Tym. co sprawia. że historia staje się jeszcze bardziej wzruszająca jest fakt. że wydarzyła się naprawdę.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłus

:

Cena:


Serce kobiety. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Jack London

„Serce kobiety” autorstwa Jacka Londona opowiada o wydarzeniach z przełomu wieków. które nawiedzają miasto na zamarzniętych obszarach północy. Kiedy 40-kilometrowe miasteczko Klondike stanęło w obliczu śmierci głodowej. to do Sitki Charley i jego zakupionej żony. Pussaka. należała pomoc. Jest to zniechęcająca. samobójcza misja. ale musi zostać podjęta. jeśli ktokolwiek w osadzie ma przeżyć bezlitosne zimowe miesiące. Tym. co sprawia. że historia staje się jeszcze bardziej wzruszająca jest fakt. że wydarzyła się naprawdę.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłus

:

Cena:chmielarz osiedle marzeń, cesarz wszech chorób. biografia raka, aforyzmy o miłości, rywalki książe i gwardzista, platforma .net, maciej ożóg, kolacja z zabójcą, zw frazeologiczne, psychologia dziecka pdf, sexedpl ksiazka pdf, władysław kołaciński żbik, procesy geologiczne, anna olczak, słuchowisko calineczka, adam kay będzie bolało pdf, gazety psychologiczne, trylogia tatrzańska…