Bosonoga bogini

Autor: Iwona Czarkowska

Wesoła rozwódka Alicja znów poszukuje szczęścia!

Alicja po raz kolejny próbuje poskładać swoje życie z tysiąca kawałków. na które się rozpadło. Każdy mężczyzna. z którym się wiąże. wcześniej czy później okazuje się kimś zupełnie innym. niż się spodziewała. Czy to po prostu pech? A może to Alicja nie nadaje się do stałych związków?

Pewnego dnia lokalna telewizja ogłasza nabór do nowego reality show. którego uczestnicy mają szansę znaleźć swoją idealną drugą połówkę. Alicji samej nie przyszłoby do głowy zgłosić się do programu. ale robią to za nią przyjaciółki. Początkowo ma zamiar się wycofać. ale w końcu dochodzi do wniosku. że przecież nie zaszkodzi spróbować…

Będzie wesoło i będzie się działo!

W tym szaleństwie jest metoda! Humor. elastyczność w działaniu. odrobina nierozsądku i totalny brak przygotowania do wyzwań reality show. ale za to jakie efekty! Alicja pakuje się w kolejne tarapaty. i wiecie co? Do twarzy jej z nimi! Przednia zabawa! Przeczytajcie koniecznie.

Aneta Kwaśniewska. Książki w eterze. ksiazkiweterze.pl

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


Dom dla Moli. Zaopiekuj się mną

Autor: Holly Webb

Poznaj kolejną książkę z bestsellerowej serii Zaopiekuj się mną!

Ania spędza wakacje z małą siostrzyczką i brakuje jej koleżanek do wspólnych zabaw. Pewnego dnia poznaje na plaży grupkę rówieśników i jest bardzo szczęśliwa. że może z nimi wspólnie spędzać czas. Niespodziewanie na plaży pojawia się też szczeniaczek. Widać. że jest bardzo samotny. zaniedbany i bardzo tęskni za prawdziwym domem i właścicielem. Ania wspaniale opiekuje się pieskiem. Mała Moli wreszcie jest szczęśliwa i czuje się kochana. Ale czy dziewczynka da jej nowy dom i będzie się nią już zawsze opiekować?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 9.99


https://woblink.com/product-publication/download/128734/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128734/epub

1:

:

Cena:


Powiedz. że jesteś moja

Autor: Elisabeth Noreback

Każdy myśli. że umarła.

Ty wiesz. że żyje.

Ktoś robi wszystko. żeby ukryć prawdę.

Gdyby twoja roczna córka zaginęła. czy rozpoznałabyś ją dwadzieścia lat później?

Pierwszy szwedzki thriller psychologiczny. który stał się sensacją światowego rynku wydawniczego –

prawa do wydania sprzedano do kilkudziesięciu krajów.

Przekonaj. się. dlaczego!

‚Autorka trzyma czytelnika w bezustannym napięciu i uwalnia go z rozedrganym z emocji sercem dopiero po ostatniej stronie książki’.

BOGFIDUSEN

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31para w ruch, logistyka magazynowa pdf, fantasy dla dorosłych, umowy cywilnoprawne pdf, sztuczna inteligencja książka, architektura uczuć pdf, zemsta gangstera pdf, interpretacja wyników krwi online, imperium grzechu meghan march pdf, techniki zapamiętywania pdf, jak zapobiegać otyłości, ukraiński słownik, opętanie helen hardt, nastoletnia mama, mucha owad rodzaje, twierdza 2 poradnik…