Klub w siodle (Tom 1). Mistyk

Autor: Stacy Gregg

1. tom cyklu KLUB W SIODLE

Dla młodych wielbicielek fantastycznych przygód. niezwykłych tajemnic i jazdy konnej

Issie uwielbia konie – a zwłaszcza Mistyka. na którym jeździ w każdej wolnej chwili. Kiedy więc dochodzi do tragedii i ukochany koń ginie. dziewczynka jest zrozpaczona i postanawia już nigdy nie wsiąść na koński grzbiet. Los ma jednak wobec Issie inne plany. Instruktor jazdy konnej powierza jej opiekę nad porzuconą i zaniedbaną Strzałką. Czy Issie da radę okiełznać klacz? Czy uda jej się uratować Strzałkę przed niebezpieczeństwem? Jaką rolę odegra w tym wszystkim Mistyk?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 19.32


Medycyna defensywna

Autor: Daria Bieńkowska

„W konkluzji zawarta jest myśl. że zawsze w prawie deliktów. jak i medycynie defensywnej odbijają się wszelkie problemy społeczne. kulturowe. etyczne i prawne. które dotyczą tak procesu tworzenia prawa. jak i polityki jego stosowania. Autorka zdaje sobie sprawę z trudności. jakie wiążą się z poszukiwaniem właściwego rozwiązania. gdyż w sektorze opieki zdrowotnej obserwujemy wyjątkową ostrość konfliktów i diametralną przeciwstawność wysuwanych racji. Taka postawa świadczy o jej dojrzałości naukowej”.

Z recenzji prof. zw. dr hab. Zdzisława Brodeckiego

Wydawnictwo: Silva Rerum

Cena: 34


Nie chodź po lesie nocą

Autor: Danka Braun

Czy istnieje jakieś usprawiedliwienie dla zbrodni?

Rodzina Orłowskich spędza urlop w leśnym domku pod Olkuszem. Podczas festynu w Żuradzie zostaje zabity Jacek Wąsowski – zamożny biznesmen. a zarazem mąż kuzynki Renaty Orłowskiej. Podczas śledztwa. które prowadzą Mark Biegler i komisarz Bieda. wychodzą na jaw rodzinne tajemnice skrzętnie skrywane przez Wąsowskich.

Kto chciał śmierci Wąsowskiego? Czy prawdę mówi popularna maksyma. że prawdziwa miłość nie zagląda do metryki? A może jednak powinna zaglądać?

Wydawnictwo: Prozami

Cena: 29.9


ISBN

9788324054886: Wydawnictwo

Format

21.99: https://woblink.com/ebook/jak-rozpalic-ognisko-czyli-rzecz-o-drewnie-podpalce-i-ogniu-coulthard-sally-127083u

Cena:nie ma sie czego bac, kostrzyński marcin, barbara engelking pochodzenie, jednostka języka, stażystka alicja sinicka pdf, tożsamość bourne’a części, jarosław maślanek, zdrowe odżywianie pdf, olga kondrat, rutherfurd, miedzyczas, patron eliana lascaris pdf, doktor z powieści żeromskiego, patricia briggs mercedes thompson, osho audiobook, mroczne pożądanie, jan kochanowski fraszka, paulo coelho alchemik pdf, sam christer…