Polityki kulturalne a wolność wypowiedzi artystycznej w Polsce w latach 1989-2015

Autor: Daniel Przastek

Publikacja ta to efekt wieloletnich badań i przemyśleń autora dotyczących związków sztuki i polityki. Celem pracy jest wykazanie związku pomiędzy działaniami politycznymi. które realizowane i wyrażane są w politykach kulturalnych a wolnością wypowiedzi artystycznej. Autor omawia przemiany polityk kulturalnych państwa po roku 1989. dokonując charakterystyki ich poszczególnych etapów. Dalej prezentuje podstawy prawne polityki kulturalnej państwa i gwarancji wolności wypowiedzi artystycznej w Polsce. a także prawne ograniczenia swobody wypowiedzi artystycznej. W kolejnej części pracy charakteryzuje instytucje kultury w Polsce. Następnie autor dokonuje analizy praktyki funkcjonowania wolności wy

:

Cena:


Odrobina blasku

Autor: Shari L. Tapscott

Kolejny tom serii pełnej blasku!

Po skończeniu szkoły średniej Riley przeżywa lekki kryzys tożsamości. Kiedyś była najpopularniejszą uczennicą i główną cheerleaderką. a teraz jest… właśnie. kim? Brak planów na najbliższą przyszłość trochę ją przeraża.

Dziewczyna postanawia jednak korzystać z pogody i cieszyć się wakacjami. które spędza u swojej ciotki. Zwłaszcza że w oko wpadł jej Zeke. przystojny artysta. który ma swój własny stragan na letnim targu. Aby mu się przypodobać. kłamie. że też ma zdolności manualne. Podobno jest niesamowita w wytwarzaniu mydła!

Czy Riley zdąży z nauką nowej umiejętności. aby wystawić się na stoisku obok Zeke’a? Może uda jej się przekonać chłopaka. że robi to całe życie. Przecież takie drobne kłamstwo. nie powinno zaszk

29.9: https://woblink.com/ebook/korona-na-zawsze-geneva-lee-134794u

Cena:


:

:

Cena:


PDF

133428: 23.63

https://woblink.com/product-publication/download/133428/pdf

Magdalena Butkiewicz: Autor

Cena:


Księgi wybranych. Tchnienie

Autor: Anna Kowalczewska

Dawno temu na ziemi nastał burzliwy czas zmian. Wszyscy walczyli o tereny dla siebie: elfy o lasy. krasnoludy o podziemia. demony o wulkany. Ludzie jednak byli przeganiani z miejsca na miejsce. Zwrócili się więc o pomoc do niebios – wszyscy bogowie słyszeli te modlitwy. tylko Żywioły zostawały obojętne na cierpienie ludzkie. Gdy doszło do starcia między cieniem a światłem. dżinny zdecydowały się przeciwstawić bóstwom Żywiołów i wykraść ich Esencję – serce ziemi. potężne i niebezpieczne narzędzie. Żywioły. zagniewane postępkiem dżinnów. ukarały je oraz im podobnych i zapowiedziały. że jeśli świat ponownie ogarnie niszczycielski chaos. tchną swoje geny w Wybranych. mających przynieść śmierć wrogiej sile. jednocześnie mając nadzieję. że ludzka rasa okaże się zbyt

24: https://woblink.com/ebook/zielony-zuk-i-bialy-golab-rozpaczy-albin-perc-133760u

Cena:


ISBN

9788380171572: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/podmioty-integracji-europejskiej-z-perspektywy-reformowania-unii-europejskiej-praca-zbiorowa-133415u

Cena:testy z matematyki klasa 3 do druku, lwie serce krzyżówka, final fantasy xiii poradnik, najlepsze polskie kryminały, kaja mikoszewska, arystofanes żaby, słownik polsko grecki fonetycznie, remigiusz mróz nieodnaleziona pdf, bolesław chrobry gołubiew, nawyk samodyscypliny. zaprogramuj wewnętrznego stróża, sex machine, kontekstualność, założenia konstrukcyjne, mark twain pamiętniki adama i ewy, rodzina durrellów online, potęga podświadomości audiobook download, historia powszechna pdf, laura martin, miasto ślepców pdf…