Nowe czasy. Nie pora na łzy

Autor: Edyta Świętek

Edyta Świętek zaprasza czytelników do Nowej Huty i Krakowa lat dziewięćdziesiątych. gdzie raczkujący kapitalizm. bezrobocie. kradzieże samochodów i różnorodne afery gospodarcze mocno dają się we znaki szarym obywatelom. W trudach dnia codziennego zakwitają uczucia. wyrastają fortuny. pojawiają się pierwsze gwiazdy muzyki chodnikowej.

Paweł Szymczak. drobny przedsiębiorca bazarowy na wszelkie sposoby próbuje zbić majątek. Kilkakrotnie wchodzi w ryzykowne i nielegalne interesy. Jego żona. Andzia. otwiera pracownię krawiecką. w której nieprzyzwoicie wyzyskuje robotnice. Małżonkowie pochłonięci zarabianiem pieniędzy zaniedbują potrzeby swojej córki Małgosi. Osamotniona dziewczynka wikła się w kłopoty.

Rodzeństwo Wioletta i Adrian Pawłowscy wraz z kolegami zakładają zespół wykonujący muzykę dyskotekową. Ich kariera nabiera tempa. gdy wokalistka zaczyna otrzymywać anonimy z pogróżkami.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


ISBN

9788365645050: Wydawnictwo

Format

64: https://woblink.com/ebook/buduje-swoja-pierwsza-drukarke-3d-marek-smyczek-damian-gasiorek-szymon-terczynski-grzegorz-kadzielawski-139422u

Cena: Damian Gąsiorek


Kryształowi. Tom 1. Świeża krew

Autor: Joanna Opiat-Bojarska

Cała brudna prawda o polskiej policji i jej związkach z gangsterami.

Marek. były funkcjonariusz BSWP

Nadużywają władzy. siłą wymuszają zeznania. ochraniają narkotykowe transporty. kiedy tylko mogą – świecą służbową legitymacją.

Skorumpowani policjanci uwikłani są w niebezpieczne relacje z gangami. By ich wyeliminować i oczyścić własne szeregi. powołano elitarne Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Funkcjonariusze Biura nazywani są ‚kryształowymi’. choć bezustanny emocjonalny rollercoaster sprawia. że i oni sięgają po dragi. są uzależnieni od adrenaliny i mają skłonność do autodestrukcji.

Walkę ze sprzedajnymi glinami rozpoczyna też antyterrorysta. Paweł Dobrogowski. pseudonim Driver. Outsider z konieczności. rozwodnik z wyboru. policja

31.9: https://woblink.com/ebook/kintsugi-jak-czerpac-sile-z-zyciowych-trudnosci-navarro-tomas-137845u

Cena:


Głód zabijania

Autor: Blanchard Alice

Kiedy już raz wejdziesz w mrok. mrok wejdzie w ciebie

Samobójstwo pacjenta to dla każdego psychoterapeuty zawodowa klęska. Dla doktor Kate Wolf tym boleśniejsza. że przywołuje wspomnienia. od których od dawna próbuje się uwolnić. Mimo upływu szesnastu lat wciąż wini się za śmierć młodszej siostry. zamordowanej z wyjątkowym okrucieństwem. Teraz straciła pacjentkę. chociaż była pewna. że terapia miała na Nikki zbawienny wpływ.

 Rozmowa z detektywem badającym śmierć Nikki McCormack rzuca nowe światło na sprawę. Dodając dwa do dwóch Kate zaczyna wątpić. czy jej siostrę zabił człowiek skazany za morderstwo i czy Nikki naprawdę popełniła samobójstwo. Jeżeli jej podejrzenia są słuszne. morderca uderzy po raz kolejny. bo napędza go głód zabijania. a ukojenie przynoszą mu jedynie c

31.9: https://woblink.com/ebook/kuba-miami-szyndler-joanna-138185u

Cena:


Namiętność pachnąca terpentyną

Autor: Anna Kasiuk

Sabina to czterdziestoletnia kobieta „na zakręcie”. Choć jej mąż Jeremi. utalentowany malarz. zmarł wiele lat temu. a życie zawodowe kobiety jest od dawna ustabilizowane. właśnie teraz odkrywa. że wszystko. co najważniejsze. przecieka jej przez palce. I postanawia o to zawalczyć. Po śmierci ukochanego. zajęta walką o przetrwanie swoje oraz córki. zapomniała. czym jest namiętność. ale kiedy w domu pojawia się Jakub. student malarstwa. Sabina przypomina sobie. jak podniecający może być zapach terpentyny.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28


Minecraft. Wyspa

Autor: Max Brooks

Bestseller „New York Timesa”. Pierwsza oficjalna powieść Minecraft!

Premiera 24 października 2018

Bohater. który niespodziewanie znalazł się w świecie Minecrafta. musi poznać reguły panujące na tajemniczej wyspie – żeby przetrwać.

 Samotny rozbitek wyrzucony na plażę rozgląda się z ciekawością. „Gdzie ja jestem? Kim jestem? Dlaczego wszystko wokół jest zrobione z bloków?” Nie ma czasu. by się nad tym zastanawiać. Robi się ciemno. trzeba znaleźć schronienie i coś do jedzenia! A jednocześnie uważać. żeby samemu nie stać się pożywieniem dla groźnych zombie. które pojawiają się po zapadnięciu zmroku. Następne zadania to budowa domu. ucieczka przed uzbrojonymi szkieletami i falą rozżarzonej lawy. Jedynie prawdziwy śmiałek poradzi sobie w sytuacji. gdy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena: 24.9kurs cudów pdf, www ibuk pl, stanisław borkowski, łukasz niesiołowski-spano, słownik kultury antycznej, maciej zachariasiewicz, heroes 3 porady, książka karolcia, anatomia człowieka książka pdf, łatwe piosenki dla dzieci, lalka bohaterowie trzecioplanowi, książki o mitologii greckiej, hashimoto dieta książka, ewa bednarczyk witoszek książki, arabski mąż pdf, obsesyjna milosc, axis mundi wydawnictwo, szkola w szczytnie, ekologia sprawdzian gimnazjum pdf…