Twoja krew nie kłamie

Autor: Sabine Linek

Co może powiedzieć badanie żywej kropli krwi o twoim zdrowiu?

Jednym z bardziej niezwykłych odkryć ostatnich lat w medycynie naturalnej jest badanie żywej kropli krwi. które pozwala na zobrazowanie ogólnego stanu zdrowia organizmu. Na jego podstawie można określić m.in. stopień zakwaszenia organizmu. obecność w nim pasożytów i grzybów. ciężkich metali i toksyn. niedobory witamin i minerałów (np. żelaza). jakość białych i czerwonych krwinek czy też ryzyko wystąpienia zawału serca.

Sabine Linek w książce odpowiada na wiele pytań dotyczących tego badania i kompleksowo omawia wszystkie aspekty z nim związane. Znajdziesz w niej:

– szczegółowe objaśnienia. na czym polega badanie żywej kropli krwi;

– wskazówki. dzięki którym samodzielnie odczytasz jego wyniki;

https://woblink.com/product-publication/download/129117/epub: 1

Cena:


Prawo i dama

Autor: Wilkie Collins

Powieść otwiera scena cichego ślubu w jednym z londyńskich kościołów. Bohaterami są młoda i piękna Valeria Brinton oraz szaleńczo w niej zakochany Eustace Woodville. Przez kilka pierwszych dni nic nie mąci szczęścia nowożeńców. Jednak wkrótce Valeria uświadamia sobie. że Eustace coś przed nią ukrywa. Dzięki przypadkowemu. jak się wydaje. spotkaniu z teściową. która od początku sprzeciwiała się ich małżeństwu. Valeria odkrywa. że jej mąż poślubił ją pod fałszywym nazwiskiem. Eustace ze wszystkich sił usiłuje ją odwieźć od poznania prawdy. ale Valeria nie ustępuje…

Wydawnictwo: MG

Cena: 39.9


Korneliusz i Incendium

Autor: Tomasz Raksa

W mieście elfów. magicznym Stilgado. płonie boski ogień Incendium. Za murami. które oddziela od ludzkich królestw nieprzebyta puszcza. tętni barwne życie.

Czarodziej Korneliusz – elf dyplomata. oficjalny reprezentant miasta – wędruje między królestwami. o władzę nad którymi walczy bezwzględny Berer. renegat opanowany żądzą wyniszczenia rasy ludzkiej.

Podczas jednej ze swych wypraw Korneliusz ratuje chłopca sierotę.

Czy młody czarodziej odwdzięczy się swemu wybawcy?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28


ISBN

9788380839571: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/ernesto-brat-delfinow-joanna-piotrowska-129897u

Cena:


ISBN

9788377738320: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/wypieki-dla-diabetykow-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzeje

Cena:


Krew Hydry

Autor: Michelle Madow

Drugi tom serii Elementals. która wzbudziła żywiołowe dyskusje wśród czytelników!

Nicole dowiaduje się kto jest jej prawdziwym ojcem. a Blake zrywa z Danielle. W tym samym czasie drużyna Elementals zaczyna intensywnie trenować. aby mieć szansę na przeżycie kolejnego starcia z potworami z Kerberosu.

Wkrótce w Księdze Cieni znajdują wskazówkę. która pozwoli im ocalić świat. Teraz Nicole. Blake. Danielle. Kate i Chris muszą ruszyć śladami Odyseusza. aby zebrać tajemnicze składniki. które pomogą im w unicestwieniu istot sprzymierzonych z Tytanami. Czy przeżyją niebezpieczną wyprawę w głąb greckich wierzeń?

Michelle Madow po raz kolejny stawia przed czytelnikiem trudne pytania. Czy można poświęcić życie kilku osób. aby uratować wiele istnień? Czy niepodważalne szczęście jest zawsze dobry

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


ISBN

9788380839823: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/nalog-nitka-anna-133368u

Cena:czaruś mały uciekinier, ksiazki online, zaśpiewaj mi, teoria błękitnego oceanu, www halinski com pl, odyseja homera, danuta adamska rutkowska, lawa konwicki, tajne projekty nasa, przez kraj ludzi zwierząt i bogów, izabela urbaniak mastalerz, helena szewczyk, berne w co grają ludzie, weronika kostecka, sztuka czytania autor, świat kwantowy, królowie życia…