ISBN

9788381373210: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/ubezpieczenia-i-skladki-najnowsze-zmiany-w-przepisach-zus-przemyslaw-jezek-125298u

Cena:


Perfekcyjna śmierć

Autor: Helen Fields

Psychopatyczny morderca znajduje perfekcyjne narzędzie zbrodni…
Czy zdoła nim zadać perfekcyjną śmierć?…

Na wzgórzu w parku zamarza naga dziewczyna.
Szefowa fundacji charytatywnej umiera na tajemniczą chorobę.
Inspektor Luc Callanach i świeżo awansowana nadinspektor Ava Turner nie wiedzą jeszcze. że w Edynburgu grasuje seryjny morderca.
Pozbawia swoje ofiary życia w najzimniejszy. najbardziej okrutny sposób. Umierają powolną. bolesną śmiercią.
Ava i Luc zmagają się z własnymi problemami. a teraz muszą rozwiązać najtrudniejszą sprawę w swojej karierze: zbrodni pozornie bez motywu. Lecz wkrótce odkryją powód. dla którego morderca zabija – tak szokujący. że przekracza wszystko. z czym spotkali się do tej pory…

W: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:


Nie psujcie sobie przyjemności. jest święta!

Autor: Olivier Florant

Nie. przyjemność seksualna nie jest tabu w wierze katolickiej. I może być święta. Pragnienie fizyczne stanowi ważną sferę chrześcijańskiego małżeństwa. które nie ogranicza się do prokreacji. Książka ‚Nie psujcie sobie przyjemności. jest święta’otwiera horyzonty. które mogą zaskakiwać i szokować. Olivier Florant – chrześcijański doradca i seksuolog z odwagą rozmontowuje uprzedzenia wobec stanowiska Kościoła. który osądzany jest jako zacofany i wpędzający w poczucie winy. już z powodu samych tylko myśli.

„Wiele małżeństw wciąż jeszcze opiera się przyjęciu wulgarnej wizji seksualności proponowanej przez popkulturę i mass-media. Zarówno dla tych małżeństw. jak i dla wszystkich rozczarowanych i oszukanych przez obietnice rewolucji seksualnej książka Oliviera Floranta może być ważną pomocą. źródłem otuchy i inspiracji”. o. Jarosław Kupczak OP

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 32.99


Więźniowie miłości

Autor: Grace Burrowes

Książę Christian Severn ma za sobą kilka strasznych lat we francuskiej niewoli. Przy życiu trzymało go jedynie pragnienie zemsty. Teraz jest wolny i gotowy wymierzyć swym wrogom własną sprawiedliwość.
Lecz spotkanie z hrabiną Gillian Greendale uświadamia mu. że są rzeczy ważniejsze niż zemsta…
Piękna Gillian ma za sobą kilka strasznych lat u boku brutalnego męża.
Spotkanie z Christianem budzi w niej zapomniane uczucia i nadzieję.
Lecz czy dwoje ludzi. którzy tyle wycierpieli. ma szanse na wspólną przyszłość? Zwłaszcza. że ktoś pragnie zniszczyć ich szczęście. I nie cofnie się przed niczym…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


https://woblink.com/product-publication/download/126044/epub

1:

:

Cena:głosy z zaświatów, co to oligarchia, ruta śpiewak, pedagogika społeczna pdf, tomasz salamon, piłkomatyka, świat jako wola i przedstawienie, dieta w hashimoto pdf, sheridan le fanu, schopenhauer erystyka pdf, ziemia obiecana powieść, immunitet parlamentarny, j sterling, origami dla dzieci pdf, rak pęcherzyka żółciowego, zachowania w organizacji, koniec czasu, paweł kuśmierczyk, arteterapia scenariusze zajęć pdf…