ISBN

9788381191890: Wydawnictwo

Format

12.9: https://woblink.com/ebook/rozdroze-mysli-w-slowach-i-obrazach-tom-ii-szul-mazepus-irena-138387u

Cena:


Ale musicale!

Autor: Daniel Wyszogrodzki

Daniel Wyszogrodzki. wybitny znawca musicalu. napisał książkę. jakiej jeszcze w Polsce nie było – książkę potrzebną i myślę. że przez wielu długo wyczekiwaną. Fani i miłośnicy teatru muzycznego będą zachwyceni!

Łukasz Zagrobelny

Śledząc historię musicalu. autor nie traci z oczu związków Broadwayu z jazzem. co nas niezwykle cieszy. bo większość standardów Wielkiego amerykańskiego śpiewnika pochodzi z musicali. 

Dorota Miśkiewicz i Marek Napiórkowski

Daniel napisał rzecz niezwykłą – wszystko. co chcielibyśmy wiedzieć o musicalu. ale baliśmy się zapytać.

Grzegorz Turnau

Broadway. West End i reszta świata – sto lat musicalu!

Napisane z polotem teksty o spektaklach i ich twórcach. Omówienia tak ważnych musicali jak West Side Story

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


Sigalin

Autor: Andrzej Skalimowski

Józef Sigalin budował Warszawę przez blisko czterdzieści lat. Wszystkie instytucje i inwestycje. które wyznaczały rytm powojennego życia miasta – Biuro Odbudowy Stolicy. Trasa W-Z. Marszałkowska Dzielnica Mieszkaniowa. Starówka. Pałac Kultury i Nauki. Zamek Królewski. Trasa Łazienkowska. aż po dolinę Wisły – związane są w ten lub inny sposób z jego nazwiskiem.

Autor. przytaczając liczne. przeważnie niepublikowane dokumenty i relacje. opowiada o życiu pierwszego po wojnie naczelnego architekta Warszawy. Pisze o mieście. które na skutek całkowitego zniszczenia i bezprecedensowej skali odbudowy całkowicie zmieniło swój charakter. Jest to również historia przemian w polskiej architekturze związanych z zadekretowaniem realizmu socjalistycznego. którego Józef Sigalin w pewnym okresie życia był symbolem.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


ISBN

9788395303067: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-dzieci-dziadek-do-orzechow-wydane-dwujezyczne-pieknie-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-140285u

Cena:21/37, windows powershell 5.0 krok po kroku, wiedzmin audiobook, usiłowanie kwalifikowane, coelho alchemik, technologia informacyjno komunikacyjna, filozofia xix wieku, budownictwo zrównoważone, może to właśnie ja, rola praw człowieka we współczesnym świecie, dzień w którym powrócił penelope ward pdf, halliday podstawy fizyki, norweski dziennik, newsweek pdf, alternatywne i wspomagające metody komunikacji, mechanika zadania z rozwiązaniami pdf, agata majdzik, dziewczynaszuka pl, szkoła uwodzenia, dishonored poradnik, awangarda w muzyce…