Praktyczny SQL

Autor: Anthony Debarros

Praktyczny SQL jest szybkim i prostym wprowadzeniem do programowania za pomocą SQL. Po zapoznaniu się z podstawami języka SQL i baz danych dowiesz się. jak korzystać z interfejsu pgAdmin i bazy danych PostgreSQL do definiowania. organizowania i analizowania zestawów danych ze świata rzeczywistego. takich jak statystyki kryminalne i dane demograficzne w USA.

Następnie nauczysz się. jak tworzyć bazy danych przy użyciu własnych danych. jak pisać zapytania do wykonywania obliczeń i jak radzić sobie z typowymi problemami podczas przetwarzania publicznych danych. W każdym rozdziale. za pomocą łatwych do wykonania ćwiczeń dowiesz się. jak zbudować potężne bazy danych i znaleźć sens w ich zestawach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:


Burda

Format: EPUB.MOBI

31

1:

Cena:


ISBN

9788324168262: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/potega-przestrzeni-wokol-nas-grazyna-jagielska-bernheimer-lily-138689u

Cena:


ISBN

9788380870277: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/model-storybrand-zbuduj-skuteczny-przekaz-dla-swojej-marki-donald-miller-138169u

Cena:


Rozdroże myśli w słowach i obrazach. Tom II

Autor: Szul-Mazepus Irena

‚Rozdroże myśli w słowach i obrazach’ to zbiór poezji wpisujący się w nurt liryki osobistej. Większość zawartych w tomiku wierszy ma charakter niezwykle kameralny. a wręcz intymny. Autorka skupia się na swoich przeżyciach wewnętrznych. odwołując się do towarzyszących jej emocji. myśli i uczuć. Niezwykle precyzyjnie oddaje nastrój chwili: nostalgię. szczęście. tęsknotę. Autorka za pomocą zwięzłego i przystępnego języka jest w stanie wyrazić swoje głębokie przemyślenia na temat zastanej rzeczywistości. Przy okazji podejmuje najistotniejsze dla ludzkiej egzystencji problemy – duchowe. religijne. filozoficzne.

Wiersze pisane są na przestrzeni dwóch lat w trakcie pobytu w Polsce oraz podróży po Niemczech. Holandii. Turcji. Odnajdziemy

https://woblink.com/ebook/krolowa-sabina-i-zurawie-monika-sobanska-138385u: https://woblink.com/product-publication/download/138385/epub

Cena:


ISBN

9788380534919: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/miedzy-nami-chaos-samuel-miller-magdalena-grala-kowalska-138159u

Cena:córka gliniarza kristen ashley pdf, dziennik bridget, dary anioła miasto zagubionych dusz, stary człowiek i morze online, runy slowianskie, jokai, biblioteki online, książki online pdf, andrzej bojarski, tablice matematyczne matura 2019 pdf, gramatyka języka polskiego ćwiczenia pdf, śpiew kukułki, przebudzenie lewiatana, pan lodowego ogrodu ebook, żona araba, fiszek rekin, ferdinand von schirach, żona między nami, sztuka kochnia…