U podnóża szczytów

Autor: Bressa Zbigniew

„Miała teraz urwanie głowy. Goniły ją terminy. W szaleńczym pędzie. w ściganiu się z czasem. straciła… cnotę. Na rozgrzanym bloku skalnym przylgnęli do siebie i się zespolili. Nawet się zdziwiła. że poszło tak łatwo. Po miłosnym akcie przylgnęła do mężczyzny i się rozpłakała. Miejsce. gdzie to się wydarzyło nazwała Grotą Rozkoszy. a kamień. na którym to zrobili – Gorącym Głazem”.

Fragment książki.

 

Angelikę kusi bogactwo i kariera bizneswoman. Dziewczyna dorasta i konsekwentnie dąży do realizacji marzeń. Kształci się i podejmuje dobrze płatną pracę. Wrota kariery stają przed nią otworem. Wydawałoby się. że nic jej nie brakuje do szczęścia. Jednak w jej życiu widnieje wyrwa. Mężczyzna! Życiowy partner! Tylko on może wypełnić pustkę.

<

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 37.99


ISBN

9788365621146: Wydawnictwo

Format

29.6: https://woblink.com/ebook/relacje-i-stosunki-miedzynarodowe-w-ksztaltowaniu-bezpieczenstwa-europejskiego-krzysztof-zaleski-127059u

Cena:


Story of Bad Boys 2

Autor: Mathilde Aloha

Poznaj dalsze losy bohaterów „Story of Bad Boys”: nieśmiałej. ale pełnej temperamentu Lili. ujmującego Evana i obcesowego. skrywającego głęboko swoje prawdziwe uczucia Camerona oraz ich przyjaciół… i wrogów. Czy między Lili a Camem w końcu coś się wydarzy? Czy Lili nie zapomni o Rosie. ukochanej przyjaciółce pozostającej w śpiączce po wypadku? Losy bohaterów plączą się coraz bardziej…

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9władysław bełza wiersze patriotyczne, guy winch, polskie aktorki filmowe, lupar, mariusz stepaniuk, hiobowe, katarzyna sztylc, opowieści galicyjskie pdf, jacek i barbara, błąd co do okoliczności stanowiącej znamię czynu zabronionego, co ty robisz, humor z zeszytow, ole hiszpania dla dociekliwych, cykl życia produktu turystycznego, choroby wewnętrzne podręcznik dla studentów pielęgniarstwa i położnictwa, don norman, brat elia anioł ze stygmatami, piotr zaremba zgliszcza…