ISBN

9788301201111: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-milenialsami-chip-espinoza-mick-ukleja-135565u

Cena: Mick Ukleja


ISBN

9788365973597: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/wanda-rutkiewicz-elzbieta-sieradzinska-136785u

Cena:


Choroby zatok przynosowych

Autor: Bożydar Latkowski

Książka bardzo przydatna dla lekarzy rodzinnych. internistów i otorynolaryngologów w codziennej praktyce z uwagi na dużą zapadalność na choroby zatok przynosowych w naszym kraju .

Odrębności etiologiczne i kliniczne wskazują. że nie każda choroba zatok przynosowych jest bezpośrednio i bezwzględnie powiązana ze strukturami nosa. Z tego powodu autorzy podjęli próbę zajęcia się zatokami przynosowymi zostawiając „na uboczu” nos i jego bogatą fizjologię. kładąc duży nacisk na wywiad.

Książka bardzo przydatna w codziennej praktyce. zarówno dla otorynolaryngologów. lekarzy rodzinnych a także internistów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


Podręcznik astrologii. Wszystko. co powinieneś wiedzieć o swoim horoskopie

Autor: Boland Yasmin

Dzięki tej książce posiądziesz wiedzę astrologiczną niezbędną do właściwego interpretowania oddziaływania sił kosmicznych i funkcjonowania w zgodzie z nimi. Dowiesz się wszystkiego o swoim znaku słonecznym. księżycowym i ascendentach. Odkryjesz znaczenie związanej z miłością Wenus czy utożsamianego z seksem Marsa. Poznasz stopnie. aspekty. orbity. retrogradacje planet i węzły księżycowe. Wesprzesz swoje wrodzone talenty i wyeliminujesz słabsze strony. Będziesz używać astrologii do podejmowania ważnych decyzji i mierzenia się z kluczowymi wydarzeniami. Przewidzisz koleje losu w życiu. zarówno swoim. jak i bliskich Ci osób. Staniesz się lepszym rodzicem. przyjacielem i pracownikiem poprzez poznanie horoskopu osób z Twojego otoczenia. Klucz do sukcesu tkwi

39.9: https://woblink.com/ebook/laczac-dwa-swiaty-nauka-komunikacji-z-bliskimi-ktorzy-odeszli-holland-john-135861u

Cena:


Diagnostyka laboratoryjna w dietetyce

Autor: Ewa Stefańska

Pierwsza na polskim rynku nowoczesna publikacja poświęcona diagnostyce laboratoryjnej w dietetyce. Ogromnym atutem tej publikacji jest kompleksowe omówienie różnych stanów chorobowych z punktu widzenia lekarza. diagnosty laboratoryjnego i dietetyka.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109jaja faceta, badanie focusowe, piotr adamczyk powiem ci coś, angielski dla dzieci ćwiczenia pdf, cyngiel śmierci, św robert patron, king carrie, zbigniew mikołejko żona, major (powieść), siostrzyczki z elurii, opium w rosole ebook chomikuj, testy gimnazjalne online matematyka, bóg a nauka, kierunki geograficzne, zawiść john gwynne, maria komornicka wiersze, dziennik z powstania warszawskiego, pwn książki, decydujący moment, barbara misztal, książki o prl…