Boży skalpel. Uzdrowienie postem

Autor: Marek Zaremba

Podejmij post i pozwól Bogu dokonać operacji na otwartym sercu!

Kiedy apostołowie pytają Jezusa. jak wypędzić złego ducha. On odpowiada. że w niektórych przypadkach jedyna skuteczna droga to modlitwa i post. Dla wierzących modlitwa wydaje się oczywista – ale czym jest post? Czy jest możliwy dziś w świecie niemal nieograniczonej konsumpcji. gdy za wszelką cenę unikamy doświadczenia fizycznego i duchowego głodu?

Marek Zaremba. autor bestsellerowego Jaglanego Detoksu. pościł przez czterdzieści dni i prowadził dziennik. W swojej najnowszej książce przekonuje na własnym przykładzie. że post to prawdziwy Boży skalpel! Czasem zaboli. gdy dotknie ciała. ale przyniesie realne uzdrowienie ducha. Stanie się początkiem nowego życia w wolności od lęków. nałogów. zamartwiania się o codzienność i wielu chorób współczesności.

Marek Zaremba – dyplomowany dietoterapeuta. specjalista medycyny komórkowej i terapeuta I stopnia medycyny św. Hildegardy. Jest autorem bestsellerów: Jaglany Detoks. Jaglany Detoks. Kolejny krok. Jaglany Detoks dla biegaczy. Leczenie dietą. Wygraj z Candidą! oraz Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę!.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 25.9


Wędrówka Anamaru i inne opowiadania

Autor: Tomasz Mroczkowski

Londyńczyk. który nie może znaleźć szczęścia w życiu osobistym. wplątany w polityczne rozgrywki absolwent historii. młody Egipcjanin wyruszający w podróż. która ma odmienić jego życie. opętany żądzą zemsty mieszkaniec miasta przyszłości i mała dziewczynka. która staje się ofiarą swojej matki… Pięcioro różnych bohaterów. pięć różnych czasów historycznych. pięć różnych miejsc. I jedno pytanie: czy świat. w którym żyjemy. naprawdę jest najlepszym z możliwych?

„Wędrówka Anamaru i inne opowiadania” to utkana z burzliwych ludzkich losów narracja o problemach od lat dręczących ludzkość. Złudzenie wolności. brutalna walka o przetrwanie. niebezpieczeństwa technologicznego postępu. samotność w postmodernistycznym świecie… W tych pełnych g

28: https://woblink.com/ebook/slonce-tebrizu-julia-samadi-138370u

Cena:


ISBN

9788320056: Joanna Dronka-Skrzypczak

Kontynuacja bestsellera Dieta w chorobach autoimmunologicznych. Co jeść. by czuć się lepiej?

Jeśli sięgasz po Dietę w chorobach autoimmunologicznych. Przepisy. zapewne już wiesz. że należy wyeliminować ze swojego jadłospisu pewne składniki. takie jak gluten. mleko. jajka czy ulubione warzywa i owoce. Z Diety w chorobach autoimmunologicznych. Co jeść. by czuć się lepiej? dowidziałeś się. dlaczego tak ważna dla Twojego zdrowia jest indywidualizacja odżywiania i jakie pociąga za sobą korzyści. Zadajesz sobie teraz zapewne pytania:

– Czy naprawdę potrzebna jest aż taka rewolucja żywieniowa. by czuć się lepiej?

– Czy będę już na diecie do końca życia?

:

Cena:


Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Autor: Patrick Lencioni

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie. której każdy element jest równie porywający i pouczający. jak wszystkie poprzednie.

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym. a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego. będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej. w której Rich O’Connor. fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej. Telegraph Partners. napotyka wyzwanie tak wielkie. że może ono zachwiać jego firmą. karierą i wszystkim. co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Wszystko. co robił Rich O’Connor. wiązało się w jakiś sposób przynajmniej z jedną z dyscy

34.9: https://woblink.com/ebook/zajadanie-emocji-maggan-hagglund-139439u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/140407/pdf

1:

:

Cena:w kręgu upiorów i wilkołaków, fast lane milionera, zdrowe jelita pdf, maria malczewski pdf, pierwszy dotyk laurelin paige chomikuj, więziennictwo w polsce, roman stopa, artur patek, przewodnik po atenach pdf, sprawdzian biologia, ochrona środowiska morskiego, pedagogika podręcznik akademicki, dietetyka żywienie zdrowego i chorego człowieka pdf, abc wolters kluwer, ćma sennik, proces pielęgnowania kardiologia, wojciech tomasik…