Oszaleć na jej punkcie

Autor: Barbara Dunlop

„Caleb szczerze pragnął. by to. co wydarzyło się w San Francisco. tam zostało. Kochali się. Nie mógł cofnąć czasu i nie mógł o tym zapomnieć. Jules zdominowała jego myśli. szalał za nią. Lubił ją i jej pożądał. W chwilach słabości rozważał nawet poważny związek… Ale wiedział. że to niemożliwe. Tylko jedno z nich może okazać się zwycięzcą…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Dzienniki. 1920–1930. Tom 4

Autor: Michał Römer

Świadectwo imponujące – wiele tysięcy stron pokrytych gęstym maczkiem – powstawało codziennie przez 34 lata. A w nim utrwalona wspólna historia Polaków i Litwinów. Autor dzienników. Michał Römer (prawnik. publicysta. działacz społeczny i polityczny. wolnomularz) był postacią znakomitą. Wyprzedzał swój czas. umiał wyjątkowo celnie uchwycić istotę otaczającej go rzeczywistości. Dzięki niemu dziś można zrozumieć polsko-litewskie doświadczenie XX wieku.6-tomowa edycja dzienników Michała Römera. obejmująca lata 1911–1945. przedstawia – obok spraw największej wagi – także codzienność epoki. sprawy społeczne i obyczajowe. Autor w tomie IV opisuje nowo powstałe państwo polskie i Litwę. wielkie postaci. które je tworzyły. relacjonuje najważniejsze wydarzenia wojny polsko

29.9: https://woblink.com/ebook/panstwo-teoretyczne-bartlomiej-sienkiewicz-138310u

Cena:


Codziennie o krok do przodu. Proste sposoby na lepsze wykorzystanie każdego dnia

Autor: David Horsager

Codziennie o krok do przodu przedstawia praktyczne sposoby organizacji pracy. dzięki którym staniesz się skuteczniejszy i bardziej efektywny. zachowując przy tym dobre relacje z innymi ludźmi zarówno w obszarze życia zawodowego. jak i osobistego.

Znajdziesz tu opis strategii takich jak określenie DWZ (Działań Wywołujących Zmianę). użycie mapy myśli czy opracowanie krótkiego planu 90-dniowego. Książka motywuje do stworzenia własnej wizji i osiągnięcia zamierzonych celów z wykorzystaniem powyższych metod. Jest to zbiór zasad. które wskażą ci najszybszą i najłatwiejszą drogę do sukcesu.

Książka wprowadzi ład do twojego codziennego planu. nauczy cię systematyczności i pobudzi do działania.

Mistrzowski poradnik zarządzania czasem stworzony przez wybitnego specjalistę od relacji biznesowych na podstawie własnych doświadczeń. Zaskakująco prosty i praktyczny – zamiast wydumanych teorii i zaleceń znajdziecie tu krótkie porady i techniki gotowe do wprowadzenia w życie. Nawet ja postanowiłem skorzystać z kilku z nich 🙂 Szybko. skutecznie i z szacunkiem dla innych – będziecie tak działać po jego przeczytaniu.

Łukasz Jakóbiak

twórca internetowego talk-show 20m2. mówca motywacyjny

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 29.9mężczyźni z różowym trójkątem, bawimy się w polski pdf, testy maturalne angielski pdf, juliusz słowacki oda do wolności, michorowski, sex god, pięć dysfunkcji pracy zespołowej pdf, odchudzanie pdf, joelle charbonneau, jarosław grzędowicz hel 3, opowiadania romantyczne, hobbit pdf, agata kołdry, szczęście na wyciągnięcie ręki, joanna małgorzata kania, jak czytać ludzi radzi agent fbi pdf, jana vermeera, paranormalne zjawiska, hormony pdf, pilot ci tego nie powie pdf…