Cienka niebieska linia

Autor: Christoffer Carlsson

Czasy są niespokojne. W piątek. trzynastego listopada 2015 roku. dochodzi do wybuchu w Paryżu. przez Europę. z południa na północ. płynie strumień uchodźców. Rozchodzi się plotka. że do Szwecji przedostał się terrorysta. który planuje przeprowadzić tu atak. Czy to prawda? Tego nikt nie wie.

Jednocześnie Leo Junker dostaje list. Sprawa dotyczy nadal nierozwiązanego morderstwa sprzed pięciu lat. którego ofiarą padła Angelica Reyes.

John Grimberg. kiedyś najlepszy przyjaciel Leo. zniknął. Od ponad roku ukrywa się. W cieniu planowanego ataku terrorystycznego Leo próbuje rozwikłać zagadkę sprzed lat. prawda może okazać się niebezpieczna. a na pewno wystawi wszystkich na próbę.

Christoffer Carlsson jest doktorem kryminologii. pracuje na uniwersytecie w Sztokholmie. a w czasie wolnym pisze powieści.

Cienka niebieska linia jest czwartą i ostatnią częścią serii powieści o sztokholmskim policjancie. Leo Junkerze. Za pierwszy tom. Niewidzialny człowiek z Salem. Carlsson w 2013 roku otrzymał nagrodę Szwedzkiej Akademii Kryminałów. Cała seria cieszyła się dużym uznaniem czytelników. nie tylko w Szwecji.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


Medycyna czakralna. Techniki samoleczenia duszy i ciała

Autor: Alcantara Margarita

Skorzystaj z wiedzy doświadczonej terapeutki

 Autorka zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami. jakich doświadczają dziś ludzie. Z powodzeniem nauczyła swoich klientów wielu różnych technik uzdrawiania w celu usuwania blokad energetycznych i równoważenia ich czakr. Teraz dzieli się zdobytym doświadczeniem w swojej bestsellerowej książce.

 

Sprawdź. jak może pomóc Ci:

 Trzyczęściowy program uzdrawiania czakr pozwalający zidentyfikować dolegliwości. odkryć dotyczące ich czakry i wybrać najskuteczniejsze techniki uzdrawiania centrów energetycznych.

 • Szeroki wybór metod terapeutycznych. w tym medytacje i wizualizacje. olejki eteryczne. joga. kryształy. pożywienie i dieta. zmiany behawioralne i wiele innych.
 • Ilustracje

  27.99: https://woblink.com/ebook/ty-i-ja-dwa-rozne-swiaty-tom-2-i-3-elzbieta-kosobucka-140727u

  Cena:


  ISBN

  9788395303050: Wydawnictwo

  Format

  11.5: https://woblink.com/ebook/francuski-dla-dzieci-d

  Cena:


  Kwanty dla każdego

  Autor: Art Hobson

  Sądzisz. że Wszechświat jest zbudowany z cząstek – bardzo małych okruszków materii. takich jak neutron. proton. czy elektron? Wierzysz. że kot Schrödingera – bohater słynnego eksperymentu myślowego genialnego. austriackiego fizyka – jest żywy i martwy jednocześnie. dopóki ktoś nie zajrzy do pudła. w którym go zamknięto wraz z trucizną? Jesteś przekonany. że – tak jak uczono cię w szkole – foton jest zarazem cząstką i falą?
  Jeśli tak. ‚Kwanty dla każdego’ zmienią twoje życie. pokazując. że wszystko to nie jest do końca prawdą. Teoria kwantowa może wydawać się dziwna. ale nie jest wcale zagadkowa i można o niej opowiedzieć zrozumiałym językiem. a także w prosty sposób wyjaśnić wszystkie paradoksy. Poza tym jest po prostu piękna. Książka Arta Hobsona pozwoli ci zachwycić się Wszechświatem takim. jakim go opisuje teoria kwantów; takim. jakim jest on naprawdę.

  Art Hobson jest emerytowanym profesorem fizyki. Prowadzi badania na University of Arkansas w Fayetteville. Zanim zaczął studiować fizykę na University of Arkansas. był zawodowym muzykiem.

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 39.9  blanka lipińska, fizykoterapia książka, slownik jezyka polskiego pdf, księga hioba audiobook, jacek petzel, zarządzanie projektami książka, matura rozszerzona angielski ćwiczenia pdf, anna lipka, kossakowska książki, dublerka pdf, prześniona rewolucja pdf, daria skiba, darmowe ebooki pdf, jacek piekara bestie i ludzie, elżbieta weiss, waldemar zubrzycki, niezbity dowód…