Polska Polityka Wschodnia 2012

Autor: zbiorowe zbiorowe

Polska Polityka Wschodnia 2012 zawiera teksty wygłoszone w czasie konferencji. która odbyła się we Wrocławiu w dniach 22-24 listopada 2012 roku pod patronatem Ministra Spraw Zagranicznych RP Radosława Sikorskiego.Konferencja poświęcona była pamięci Jana Nowaka-Jeziorańskiego (1914 – 2005). inicjatora i współzałożyciela Kolegium Europy Wschodniej. SPIS TREŚCI: Jan Nowak-Jeziorański. Rzeczpospolita atlantycka. O polskiej racji stanu.Jacek Michałowski. szef Kancelarii Prezydenta RPJan Andrzej Dąbrowski. prezes Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka – JeziorańskiegoPaweł Adamowicz. prezydent GdańskaAdam Grehl. wiceprezydent GdańskaBartłomiej Ostrowski. dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej UMWDJan Sechter. Ambasador Republiki CzeskiejMarkijan Malskyj. Ambasador UkranyIvan del Vechio. Ambasador C

:

Cena:


Obsesja

Autor: Marta Grzebuła

Drogi Czytelniku oddaję w Twoje ręce powieść. w której znajdziesz wszystko to. co może ofiarować nam miłość. Zarówno piękno emocji. jak i ogromną tęsknotę oraz to. czego boimy się najbardziej; zdradę. upokorzenie. czy odrzucenie.Historia. którą Ci opowiadam nie wydarzyła się naprawdę. A wszelkie podobieństwo do miejsc. imion i nazwisk jest przypadkowe i niezamierzone.Główny bohater Aleks i one kobiety; romans i miłość. Przelotne związki stają się próbą zapomnienia wyjątkowej i tajemniczej Grace. To właśnie ona porywa go do niesamowitej krainy doznań i emocji kilka miesięcy wcześniej. Poszukiwania trwają. Między czasie kolejny epizod. który rozczarowuje. Aleks jest już pewien. że żadna kobieta nie dorówna Grace. A mimo to nie potrafi się oprzeć chwilowej ekscytacji. Wciąż wierzy. że odnajdzie w innej to czego s

12: https://woblink.com/ebook/kto-moze-byc-zebra-i-inne-historie-tomasz-bodziony-8912u

Cena:


Nell. tom 1

Autor: Anna Rybkowska

Z przyjemnością przedstawiamy NELL. niezwykłą powieść Anny Rybkowskiej – w nowej. odświeżonej e-wersji. Natalia to przykładna żona i matka. która spełnia się. dbając o dom i rodzinę. Nie ma pojęcia. że czegoś jej brakuje. że za czymś tęskni. Nie musi lękać się swoich marzeń. bo… ich nie ma. Czy raczej zepchnęła je głęboko do podświadomości. Odzywają się. gdy przypadkiem nawiązuje internetową. a potem telefoniczną znajomość z Wiliamem Barlowem. angielskim muzykiem rockowym. idolem swojej własnej córki. Nie pisze mu o sobie prawdy. nie przyznaje się do wieku i czwórki dzieci… A gdy dostaje zaproszenie na koncert w Londynie – postanawia pojechać. On nazywa ją Nell. I jak nikt inny budzi w niej coś. czego się nie spodziewała. czego nie chciała. czego się lęka i o czym nie może przestać myśleć. Czy będzie umiała się temu oprzeć? Dla dobra rodziny. Dla spokoju własnej duszy… A co z rozbudzonym ciałem?

Wydawnictwo: RW2010

Cena: 12.9


https://woblink.com/product-publication/download/9872/epub

1:

:

Cena:


Pan Pierdziołka spadł ze stołka. Powtarzanki i śpiewanki DODRUK

Autor: Opracowanie zbiorowe

PAN PIERDZIOŁKA SPADŁ ZE STOŁKA to książeczka dla wszystkich – dla dzieci i dla dorosłych. Można się przy niej bawić. śmiać i wspominać. Giglać. przytulać. wygłupiać.

„Idzie rak. nieborak. jak uszczypnie  będzie znak…” 

Można się z niej uczyć liczyć. zapamiętywać. śpiewać…

„Miała baba koguta…”

Chcemy mieć wesołe dzieci – sięgnijmy po te teksty. Książeczka zawiera wyliczanki „niegrzeczne”. takie.  które dzieci uwielbiają powtarzać najbardziej… Pan Pierdziołka… znosi podział na rymowanki. które wypada i nie wypada powtarzać. 

„Wpadł pies do kuchni. i porwał mięsa ćwierć…”

Wydawnictwo: Zysk

Cena: Tadeusz Zysksaga o ludziach lodu audiobook, piekielna miłość pdf haner doci, bóg wojny 1965, ossendowski przez kraj ludzi zwierząt i bogów, książki o aspergerze, pedagogika kultury prezentacja, psychiatria jarema pdf, z samym sobą, ebooki pl, centrum insignis, blaze stephen king, láska nebeská co to znaczy, stanisław michalkiewicz młody, bracia slater 3 pdf, ketogeniczna biblia, państwa anglosaskie, figury geometryczne sprawdzian klasa 7, smutno mi boze…